Laukos
Politika

Aicina dalībai lauku jauniešu forumā “Solis 2019”0

Foto-LETA

Lai klātienē pulcētu lauku jaunatnes līderus, no 25. līdz 27.oktobrim biedrība “Latvijas Jauno Zemnieku klubs” Madonas novada viesu namā “Naktsvijoles” rīkos jauniešu izaugsmes forumu “Solis 2019”.

Forums norisināsies astoto reizi un kā ik gadu gatavs uzņemt un pulcēt kopā aptuveni 50 lauku entuziastus un jauniešus līderus, kas nebaidās doties pretī izaicinājumiem un vēlas iegūt jaunu pieredzi, idejas, kontaktus un domubiedrus.

Forumā uzstāsies nozares eksperti un lauku uzņēmēji, daloties pieredzes stāstos, kā arī visiem būs iespēja apciemot saimniecības, iejūtoties uzņēmēju ādā un meklējot risinājumus problēmu situācijās.

“Svarīga ir katra personība, kura ir gatava mācīties, klausīties, iedvesmoties un kurai ir nepieciešams tikai neliels grūdiens un atbalsts, lai dotos uz priekšu un lai pierādītu, ka Latvijas laukos ir perspektīva gan strādāšanai, gan dzīvošanai. Tieši tāpēc forums ir vieta, kur satiekas jaunieši-domubiedri, entuziasti, līderi kā apliecinājums, ka mūsu ir daudz un mūsos ir spēks. “Solis” ir ne tikai izglītojošs pasākums, bet arī vieta, kur socializēties, smelties idejas un stiprināt savu pārliecību par skaistu Latvijas lauku nākotni,” norāda biedrībā.

Dalībai forumā var pieteikties visi interesenti vecumā no 18 līdz 30 gadiem, aizpildot pieteikuma anketu, kuru iespējams atrast Latvijas Jauno zemnieku kluba mājas lapā www.jzk.lv. Pieteikšanās no 3. līdz 17.oktobrim.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Kartupelis dzen asnus, ko darīt? Paņēmieni asnošanas ierobežošanai glabātavās
14 stundas
LE
LETA
Laukos
“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm
14 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Augu slimību un kaitēkļu izplatība augļu dārzos oktobrī
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
34 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojušās par ugunspārtraukšanu Sīrijā
24 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
14 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
5 stundas