Laukos
Bizness

“Aldaris” paplašina “Mežpils” zīmolu ar jaunu porteri0

AS “Aldaris” nācis klajā ar pirmo šī gada jaunumu – “Mežpils Imperiālo porteri”,
kas ir īpaši spēcīgs portera variants, kam raksturīga tumši brūna krāsa un stiprums līdz pat 10 alkohola procentiem, informē uzņēmumā.

Līdz ar to “Mežpils” alus cienītājiem tiek piedāvāti jau deviņi gaišie un tumšie alus veidi.

“”Mežpils Imperiālais porteris” brūvēts ļoti mazā, tikai 300 litru apjomā un būs pieejams tikai folkklubā “Ala Pagrabs”. Apzināti vēlējāmies sākt gadu ar ekskluzīva alus prezentāciju,” atzina “Aldara” alus darbnīcas direktors Andris Rasiņš.

Viņš arī norādīja, ka “Aldara” vēsturiskajā alus darītavā kopš 2014. gada izlaisti 15 eksperimentāli nišas alus veidi. Salīdzinot ar 2016.gadu, 2017.gadā šis alus segments “Aldarī” pieaudzis par gandrīz 11%.

Jau ziņots, ka 2013.gadā “Aldaris” paziņoja par koncentrēšanos uz ekskluzīvo augstākās kvalitātes un “premium” alus šķirņu brūvēšanu vēsturiskajā alus darītavā, tādēļ plastmasas pudelēs jeb PET fasētā alus ražošana pārcelta ārpus Latvijas – uz “Carlsberg” grupas alus darītavām Lietuvā un Igaunijā. 2016.gadā “Aldaris” strādāja ar 25,857 miljonu eiro apgrozījumu un 3,178 eiro zaudējumiem.

“Aldaris” ir Dānijas alus ražotāja “Carlsberg” grupas uzņēmums. “Carlsberg” kontrolē uzņēmumu “Baltic Beverages Holding”.

LA.lv