Laukos
Graudkopība

“Aldaris”: Pieaug Latvijā pārdotā ekskluzīvā alus daudzums0

Publicitātes foto.

Latvijā šogad deviņos mēnešos pārdotā “premium” jeb ekskluzīvā alus daudzums pieaudzis par 2% salīdzinājumā ar attiecīgo laika posmu pērn, bet tā vērtība palielinājusies par 14%, pavēstīja alus darītavas “Aldara” pārstāvji, atsaucoties uz “Nielsen” datiem.

Tostarp kompānijā minēja, ka “Aldara” zīmola “Mežpils alus” pārdošanas apmērs, pēc “Nielsen” datiem, 2019.gada deviņos mēnešos pieaudzis par 41%, bet pārdotā alus vērtība palielinājusies par 52%.

“Esam gandarīti, ka mūsu klienti ir ļāvuši “Mežpils alum” augt vēl straujāk nekā nozarei kopumā un septembrī ieguvām vēsturiski lielāko tirgus daļu. Lielākā izaugsme ir bijusi “Mežpils tradicionālajam” alum, kura pieprasījums ir vairāk nekā dubultojies. Tomēr redzam, ka arī tumšais alus kļūst arvien pieprasītāks Latvijas iedzīvotāju vidū ne tikai ziemas, bet arī vasaras mēnešos. Tā pārdošanas apmērs ir pieaudzis par 23%,” teica “Mežpils alus” zīmola vadītāja Alise Pizika.

Uzņēmumā arī norādīja, ka, reaģējot uz patērētāju pieaugošo pieprasījumu ekskluzīvā alus kategorijā, “Mežpils” papildinājis sortimentu ar pieciem jauniem portera alus veidiem. Ierobežotā daudzumā veikalos un restorānos novembrī būs pieejams “Mežpils Sherry” porteris, “Mežpils Rum” porteris, “Mežpils Cognac” porteris, “Mežpils Islay” porteris un “Mežpils JD” porteris.

Kompānijā arī informēja, ka ar mērķi izglītot sabiedrību un attīstīt alus kultūru Latvijā šogad līdz 22.novembrim uzņēmums rīkos “Mežpils portera nedēļu”, kurā būs pieejami īpašie piedāvājumi restorānos, kas ļaus uzzināt vairāk par portera alus un dažādu ēdienu saderību, kā arī tiks organizēta virkne diskusiju nozares ekspertu vidū.

“Aldaris” 2018.gadā strādāja ar 27,073 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi saruka par 76% – līdz 1,165 miljoniem eiro.

“Aldaris” ir Dānijas alus ražotāja “Carlsberg” grupas uzņēmums. “Carlsberg” kontrolē uzņēmumu “Baltic Beverages Holding”. “Aldara” produktu klāstu veido vairāk nekā 40 dzērienu, tostarp alus, sidrs, dzeramais ūdens, dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie kokteiļi.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa 1
6 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 3
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
7 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Britu ministrei bažas par Krievijas mēģinājumiem ietekmēt priekšvēlēšanu kampaņu
5 stundas