Laukos
Graudkopība

“Aldaris” saņēmis pirmos automobiļus, kas aprīkoti ar šoferu izelpas pārbaudes sistēmu0

AS “Aldaris” ir saņēmis pirmos 11 no kopumā 67 jaunajiem transportlīdzekļiem, kas ir aprīkoti ar vadītāja izelpas pārbaudes sistēmu.

Automašīnas tika iegādātas vienā no pēdējo gadu Baltijā lielākajiem autoparka līzinga darījumiem un tiks izmantotas uzņēmuma darbinieku darba pienākumu pildīšanas nolūkos visā Latvijā.

AS “Aldaris” valdes locekle Sigita Ozola norāda, ka uzņēmums turpina modernizēt un pilnveidot visas iekārtas un procesus, meklējot atbildīgus un ilgtspējīgus risinājumus.

Ātra, droša un ērta darbinieku pārvietošanās ir ļoti būtiska veiksmīgai uzņēmuma darbībai, un jaunās “Ford” automašīnas, pēc S. Ozolas teiktā, pilnā mērā apmierina šo vajadzību.

“Cik zinām, “Aldaris” ir pirmais uzņēmums alus un bezalkoholisko dzērienu ražošanas nozarē Latvijā, kas savā autoparkā ievieš sistēmu, kas ļauj automašīnu iedarbināt tikai pēc izelpas testa veikšanas.”

“Vēlamies rādīt piemēru un iedrošināt arī citas kompānijas izmantot jaunākās tehnoloģijas, lai uzlabotu drošību uz ceļiem,” atzīmē S. Ozola.

Viens no “Carlsberg” grupas un “Aldaris” kopīgiem mērķiem ir aprīkot visus uzņēmuma transportlīdzekļus ar vadītāja izelpas kontroles ierīcēm, “un esam gandarīti kļūt par līderiem Baltijā šajā jomā,” uzsvēra S. Ozola.

Viņa atgādina, ka “SEB bankas” Latvijā, Lietuvā un Igaunijā 2017. gada novembrī piešķīra 4,3 miljonus eiro starptautiskajam koncernam “Carlsberg”, kuru Latvijā pārstāv “Aldaris”, lai finansētu “Carlsberg” grupas autoparka modernizēšanu Baltijas valstīs.

Šis ir viens no Baltijā lielākajiem autoparka līzinga darījumiem pēdējo gadu laikā. Kopumā “Carlsberg” grupa Baltijā līzingā iegādāsies 257 Ford markas automašīnas – 67 no tām tiks izmantotas Latvijā, 67 – Igaunijā un 123 auto – Lietuvā, un tās visas būs aprīkotas ar vadītāja izelpas pārbaudes sistēmu.

Tās līdz 2020. gada beigām piegādās uzņēmums “Inchcape Motors”. Pašlaik tika piegādātas piecas “Ford Fiesta”, piecas “Ford Connect” un viena “Ford Focus” automašīnas.

Saistītie raksti

AS “Aldaris” ir daļa no “Carlsberg” grupas, kas ir viens no lielākajiem alus ražotājiem pasaulē. Alus darītava atrodas Rīgā, un tajā pastāvīgi strādā ap 190 darbinieku.

“Aldara” produktu klāstu veido vairāk nekā 40 dzērieni – alus, sidrs, dzeramais ūdens, dažādi alkoholiskie un bezalkoholiskie kokteiļi. Populārākie zīmoli ir “Aldaris”, “Zelta” un “Carlsberg”, kā arī “Somersby” un “Vichy”.

LA.lv
LE
LETA
Laukos
“Iļģuciema kvasa” ražotājam pērn palielinājies gan apgrozījums, gan peļņa
13 stundas
LE
LETA
Laukos
Latvijā saražotā alus apmērs turpina pieaugt
15 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Cik ienesīgi audzēt lucernu kukurūzas rindstarpās?
15 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Negribēja nogalināt draugu…Jaunietim piespriež astoņus gadus cietumā 1
5 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Sevastova Jūrmalas WTA turnīru sāk ar pārliecinošu uzvaru
5 stundas
LL
LETA, LA.lv
Ekonomika
Reiram būs jālemj par mutisku aizrādījumu VID vadītājai Jaunzemei. Ministrija skaidro iemeslus
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. “Nervu sabrukums, parādi līdz ausīm…” Kokneses kokaīna lietā aizturētais garāžas saimnieks izlaists no cietuma
4 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO: Aļonas brīvais kritiens turpinās – Ostapenko izgāžas arī Jūrmalā
4 stundas