Laukos

Aldaris” svinīgi noslēdz 2018.gada vasaras sezonu0


“Aldara” vēsturiskā alus darītava.
“Aldara” vēsturiskā alus darītava.
Foto: LETA

Alus darītava “Aldaris”, noslēdzot vasaras sezonu, šodien rīko pasākumu “Urbānie dārza svētki “Aldarī””, informēja uzņēmumā.

Pasākums notiks no plkst.14 līdz 19 “Aldara” alus darbnīcas pagalmā, Tvaika ielā 44, Rīgā.

Pasākuma viesus gaidīs arī kāds īpašs pārsteigums – tiks prezentēta jaunā kviešu alus šķirne “Mežpils Fricis”, kas šī gada jūlijā tika atzīta par labāko mājbrūvētāju alu konkursā “Mežpils prove”.

Klātesošie pasākumā varēs baudīt grupu “Franco Franco”, “Pirmais kurss” un repera Anša koncertus, izmēģināt dažādas galda un dārza spēles, kā arī bez maksas apmeklēt modernāko alus muzeju Baltijas valstīs – “Aldara” alus darbnīcu.

Apmeklētāji ir aicināti ņemt līdzi groziņus ar uzkodām un produktus cepšanai, ko būs iespējams pagatavot uz “Aldara” sarūpētajiem un iekurtajiem griliem. Visas dienas laikā ēdienus piedāvās arī “Street Food Latvia”, ko varēs baudīt kopā ar “Grimbergen” un “Mežpils” alu, kā arī jauno “Mežpils Fricis” kviešu alu.

“Mežpils Fricis” alu ir radījis Vents Bomis, kura recepti žūrija sīvā 35 pretendentu konkurencē atzina par šī gada labāko kviešu alus recepti. Alus partija brūvēta “Aldara” vēsturiskajā alus darītavā aptuveni 12 000 litru apjomā. Augusta beigās šis brūvējums būs pieejams “Rimi” veikalos 0,33 litra stikla pudelēs ar konkursa uzvarētāja vārdu, uzvārdu un parakstu uz etiķetes.

Jau ziņots, ka alus darītavas “Aldaris” apgrozījums pagājušajā gadā bija 22,452 miljoni eiro, kas ir par 2% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi palielinājās par 57,9% – līdz 5,018 miljoniem eiro.

“Aldaris” ir Dānijas alus ražotāja “Carlsberg” grupas uzņēmums. “Carlsberg” kontrolē uzņēmumu “Baltic Beverages Holding”. “Aldaris” nodarbina apmēram 200 darbinieku.

LA.lv