Laukos
Graudkopība

Amatu atstāj “Rīgas dzirnavnieks” vadītāja Anita Skudra0


Anita Skudra.
Anita Skudra.
Publicitātes foto.

AS “Rīgas dzirnavnieks” direktore un uzņēmuma valdes locekle Anita Skudra nolēmusi atstāt amatu.

“Personisku apsvērumu dēļ esmu pieņēmusi lēmumu izstāties no valdes sastāva, tāpat apsveru iespēju atstāt arī uzņēmuma direktores amatu,” portālam la.lv sacīja A.Skudra.

Viņa pagaidām atturējās komentēt atkāpšanās iemeslus, bet norādīja, ka attiecīgs iesniegums Uzņēmumu reģistrā tiks iesniegts tuvākajā laikā.

Anita Skudra “Rīgas dzirnavnieks” valdes locekles amatu ieņem kopš šā gada maija, savukārt direktores postenī viņa tika iecelta 2017.gada decembrī.

Iepriekš Skudra bija AS “Latvijas piens” valdes priekšsēdētāja, bet vēl pirms tam – koncerna “NP Foods” komercdirektore Baltijas valstīs un “Statoil Fuel & Retail Latvia” mazumtirdzniecības reģionu vadītāja.

Jau ziņots, ka “Rīgas dzirnavnieks” iepriekšējā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, strādāja ar 23,73 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 0,6% mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, bet kompānijas peļņa saruka 2,8 reizes un bija 258 344 eiro.

“Rīgas dzirnavnieks” ir reģistrēta 1991.gada oktobrī, un tā pamatkapitāls ir 6,549 miljoni eiro. Uzņēmums ir daļa no “Baltic Mill” grupas. “Rīgas dzirnavnieks” ražo graudu pārstrādes produktus – kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Herkuless”, “Hercogs” un “Īsta saimniece”.

LA.lv