Laukos
Tehnika

‘Amazone’ izstrādā jaunas kompaktās ecēšas0

Kompānija Amazone izstrādājusi jaunas uzkarināmās kompaktās disku ecēšas CombiDisc augsnes pirmssējas sagatavošanai.

Kombinācijai ar uzsēdināmo sējmašīnu Cataya un pneimatisko uzsēdināmo sējmašīnu Centaya Amazone piedāvā jaunās uzkarināmās kompaktās disku ecēšas CombiDisc ar darba platumu 3 metri.

Ar 24 robotajiem diskiem, kuru diametrs 410 mm, aprīkotās CombiDisc ecēšas piemērotas augsnes pirmssējas apstrādei 3–8 cm dziļumā. Pateicoties nelielajam disku diametram, tiek sasniegts liels disku apgriezienu skaits, kas nodrošina optimālu augsnes sadrupināšanu.

Lauka reljefa kopēšana un aizsardzība pret akmeņiem notiek ar atsperdempferiem, kam nav nepieciešama tehniskā apkope. Turklāt uz CombiDisc ecēšām ir apkopi neprasošie gultņu mezgli ar blīvējošo gredzenu un ilgmūžīgās eļļošanas sistēmu.

CombiDisc var vienkārši, ātri un bez instrumentiem savienot ar to vai citu uzsēdināmo sējmašīnu ar ātrās sakabes sistēmu QuickLink. Pateicoties šai sistēmai, CombiDisc var pāris minūšu laikā atvienot no sējmašīnas, tāpēc CombiDisc ecēšas var izmantot kā soloinstrumentu lauka pirmssējas apstrādei.

Vienlaikus var izmantot uzsēdināmo sējmašīnu ar jaunās paaudzes rotācijas ecēšām un rotācijas kultivatoru 01, tādējādi ar vienu un to pašu uzsēdināmo sējmašīnu iespējama dažādu sējas kombināciju veikšana.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv