Laukos
Tehnika

Amazone jaunās kompaktās ecēšas Catros+ TX0


Amazone Catros+TX
Amazone Catros+TX
Publicitātes foto

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Amazone izstrādājusi jaunas kompaktās disku ecēšas Catros+ ar darba platumu 7, 8 un 9 metri. Kopējā konstruktīvā Catros+ TX īpatnība ir integrētā transporta šasija, kas nodrošina labu manevrētspēju. Pneimatiskā bremžu sistēma pieļauj kustību ar ātrumu 40 km/h.

Atkarībā no ekspluatācijas apstākļiem Catros+ TX pēc izvēles var aprīkot ar gludajiem vai robotajiem diskiem 510 mm diametrā.

12,5 cm rindstarpas un asais disku priekšējās baterijas triecienleņķis 17° un aizmugurējais 14° nodrošina kvalitatīvu visa augsnes virsmas laukuma apstrādi, kā arī organiskā materiāla sajaukšanu. Reljefa kvalitatīvu kopēšanu veicina arī ContourFrame sistēma, kur ārējo segmentu hidrocilindri atrodas peldošā stāvoklī.

Catros+ TX agregatēšana ar dažādiem traktoriem notiek ar 3–5 kategorijas uzkari, lodbalstu vai vilces saisteni. Pateicoties jaunajiem modeļiem 7003, 8003 un 9003–2TX, ražotājam izdevies aizpildīt tukšumu starp Catros modeļiem ar darba platumu no 3 līdz 6 m un lielajiem Catros+ 12003–2TS modeļiem ar darba platumu 12 m.

Vairāķ žurnāla Agrotops šā gada jūnija numurā

LA.lv