Laukos
Tehnika

“Amazone” pilnveidojusi mēslojuma izkliedētāju ZA-V0

Kā jaunumu saviem mēslojuma izkliedētājiem ZA–V kompānija Amazone piedāvā vadības datoru EasySet.

Tāpat kā visi ZA–V modeļi arī variants ar EasySet aprīkots ar augstas precizitātes izkliedes iekārtu darba platumam no 10 līdz 36 m un sistēmu SBS. Bunkura tilpums ir no 1400 līdz 4200 litru. Iespējams aprīkojums ar iekārtu Limiter V+ izkliedei lauka malās, kā arī gar grāvjiem.

Ar vadības datora EasySet palīdzību, nospiežot taustiņu, var atsevišķi iestatīt izejošās atveres pa kreisi un pa labi un regulēt tās kustības laikā. Tas ļauj arī individuāli regulēt mēslojuma izkliedes normu kreisajā un labajā pusē.

Limiter V+ vadība notiek ar taustiņu +/– uz vadības datora. Aktivizācija notiek ar speciālu taustiņu Limiter. Tā funkciju maiņa, piemēram, pāreja no izkliedes pa malām uz izkliedi gar grāvi, tāpat notiek ar taustiņu +/–. Ja, piemēram, nepieciešama izkliede grāvja garumā, var samazināt izkliedes normu lauka robežas virzienā.

Tā kā nav nepieciešami nekādi hidropievadi, ZA–V EasySet montāža un demontāža notiek ļoti ātri. Piemēram, lai uzsāktu izkliedētāja ekspluatāciju, vajag tikai pievienot trīspolu elektrisko kabeli un kardānvārpstu traktoram.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv