Laukos
Bizness

“Amber Beverage Group” izveido starptautiskās tirdzniecības un mārketinga direktora amatu 0

Foto LETA

Holdinga kompānija “Amber Beverage Group” izveidojusi jaunu amata pozīciju – starptautiskās tirdzniecības un mārketinga direktora amatu, kurā, sākot ar februāri, darbu sāks Kobuss van Rojens, informē uzņēmumā.

Kobuss vadīs grupas starptautiskās tirdzniecības un stratēģiskā mārketinga komandas, īpašu uzmanību pievēršot tirdzniecības un mārketinga efektivitātei.

Kā norāda grupas valdes priekšsēdētājs Sīmurs Fereira, van Kobusam ir 20 gadu pieredze vadošos tirdzniecības, mārketinga un produktu izplatīšanas amatos grādīgo dzērienu kategorijā, tajā skaitā tādos uzņēmumos, kā “SABMiller”, “Heineken” un “Vlisco Group”. Viņš ir dzīvojis un strādājis Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Dienvidamerikā, Amerikas Savienotajās Valstīs un Krievijā.

Kobusam ir doktora grāds menedžmentā, viņš piedalījies izpilddirektoru attīstības, biznesa administrācijas un menedžmenta programmās. Savulaik van Kobuss studēja ekonomiku, politoloģiju, valsts tiesības un sabiedrības administrāciju Dienvidāfrikā. Viņš ir sertificēts darba drošības un veselības inženieris un programmu auditors. Kobusam ir biznesa loģistikas speciālista sertifikāts no Dienvidāfrikas universitātes, kā arīdzan viņš ir arī Dienvidāfrikas Policijas akadēmijas abiturients.

“Amber Beverage Group” izveidota, starptautiskajai alkoholisko dzērienu kompānijai “SPI Group” apvienojot Baltijas uzņēmumus – AS “Latvijas balzams”, dzērienu izplatītājus “SPI Distribution Latvia”, “SPI Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēdi “Latvijas Balzams veikali” Latvijā un “Darija” Lietuvā. “Amber Beverage Group” dibinātāja un 100% daļu īpašniece ir Nīderlandē reģistrētā kompānija “S.P.I. Regional Business Unit B.V.”. Grupa nodrošina eksportu uz 170 tirgiem pasaulē, tai kopumā piederošo (galvenokārt stipro alkoholisko dzērienu un vīnu kategorijā) zīmolu skaits pārsniedz 130. Grupas apgrozījums pagājušajā gadā bija 257 miljoni eiro.

LA.lv
LE
LETA/LA.lv
Laukos
Jelgavā par septiņiem miljoniem eiro plāno būvēt veģetārās pārtikas ražotni
22 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AT
Andris Tiļļa
Kultūra
No debesu augstumiem uz zemes: 12 apustuļu skulptūras Doma dārzā
3 stundas
LE
LETA
Uncategorized
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam
48 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils novadā no grāvja izceļ noslīkušu cilvēku
40 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Vai nākotnē maksāsim ar kripto-eiro? Konferencē diskutēs par virtuālo naudu
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Baltijas valstu galvaspilsētās būtiski sarukusi benzīna cena
59 minūtes