Laukos
Bizness

“Amber Beverage Group” papildinājusi uzraudzības padomes sastāvu0


“Latvijas balzams”  produkcija.
“Latvijas balzams” produkcija.
Foto LETA

Baltijas reģiona lielākais alkoholisko dzērienu ražotājs, izplatītājs, loģistikas nodrošinātājs un mazumtirgotājs “Amber Beverage Group” ir papildinājis uzraudzības padomes sastāvu, informēa uzņēmuma pārstāvji.

No šā gada 1.aprīļa “Amber Beverage Group” uzraudzības padomei kā direktori bez izpildpilnvarām ir pievienojušies uzņēmēji Sergejs Kovanda un Džefs Hopmaijers, kuri stiprinās uzņēmumu grupas pārvaldību un attīstību. Tāpat eksperti sniegs plašāku redzējumu par faktoriem, kas varētu ietekmēt “Amber Beverage Group” darbību un tās uzņēmējdarbības vidi.

“Amber Beverage Group” informēja, ka Kovanda ir ieguvis ekonomikas zinātņu doktora grādu Maskavas Valsts Starptautisko Attiecību Institūtā. Jau vairākus gadus viņš ir institūta asistējošais rektors, kā arī valdes loceklis Krievijas un Francijas kopuzņēmumā “Continental-Invest”.

Savukārt Hopmaijeram ir vairāk nekā 30 gadu pieredze vadītāja amatā. Karjeras lielāko daļu Hopmaijers pavadījis, strādājot ar alkoholisko dzērienu organizācijām publiskajā, un privātajā sektorā. Hopmaijeram ir ievērojama un plaša pieredze mazumtirdzniecības, patēriņa produktu un alkoholisko dzērienu jomās.

“Amber Beverage Group” ir izveidota, starptautiskajai alkoholisko dzērienu kompānijai “SPI Group” apvienojot Baltijas uzņēmumus – “Latvijas balzamu”, dzērienu izplatītājus “Amber Distribution Latvia”, “Amber Distribution Estonia” un “Bennet Distributors” Lietuvā, specializēto dzērienu veikalu ķēdi “Latvijas balzams veikali” Latvijā un “Darija” Lietuvā. “Amber Beverage Group” dibinātāja un 100% daļu īpašniece ir kompānija “Amber Beverage Group Holding S.ar.l.”.

“Amber Beverage Group” nodrošina eksportu vidēji uz 170 tirgiem pasaulē, tai kopumā piederošo zīmolu skaits pārsniedz 130. Grupas apgrozījums pagājušajā gadā bija 257 miljoni eiro.

LA.lv