Laukos
Tehnika

Amerikāņi izstrādā jaunu sistēmu ‘LiquidLogic’ ideālai minerālmēslu iestrādei augsnē0

ASV kompānija AGCO izstrādājusi ekskluzīvu LiquidLogic sistēmu, ar ko aprīkots jaunais C sērijas RoGator pašgājējsmidzinātājs. Tā nodrošina izmantojamā šķīduma efektīvu attīrīšanu un precīzu dozēšanu, kā arī kontrolē produkta iestrādes precizitāti un ievērojami samazina atlikumu daudzumu.

Starp galvenajām LiquidLogic sistēmas īpatnībām jāmin stieņa minimālā spiediena saglabāšanas funkcija, kas ļauj vienmērīgi izsmidzināt darba šķidrumu, kā arī tās spēja uzturēt gandrīz vienādu spiedienu visa stieņa garumā (novirze nepārsniedz 0,07 bar no iestatītās vērtības). Tas nodrošina mērķtiecīgu produkta iestrādi, braucot ar mazu ātrumu.

Kontrolleram AgControl ir standarta sekciju vadības funkcija 35 sekcijām ar intervāliem 25 vai 38 cm starp sprauslām vai arī 36 sekcijām ar 50 cm intervāliem. Sistēma, kas vada mainīgas produktivitātes darba sūkni, regulē griešanās ātrumu diapazonā līdz 5000 apgr./min, novēršot sūkņa bojāšanos.

Recirkulācijas sistēma FlowLogic, kas regulē produkta virzību pa stieni, cauruļvadiem un filtriem, ļauj samazināt ķīmisko elementu nogulsnēšanos un izslēdz sprauslu aizsērēšanās iespējamību. Savukārt cita inovācija – ClearFlow –, kas ir pirmā pilnas rekuperācijas sistēma šajā industrijā, izmanto gaisu, lai atgrieztu izmantojamo šķidrumu no stieņa vai eduktora atpakaļ galvenajā rezervuārā.

Jaunie pašpumpējošies stieņi nodrošina tūlītēju darba šķidruma izplatīšanos pa visu stieni uzreiz pēc sūkņa un recirkulācijas sistēmas ieslēgšanas, tādējādi ekonomējot laiku un naudu.

Centrālais kabīnes elements – 10,4 collu sensordisplejs AccuTerminal ar intuitīvo vadību. Ar tā palīdzību tiek īstenota mašīnas funkciju kontrole. Uz ekrāna parādās dažādi rādītāji, piemēram, kruīzkontrole vai darbi ar Auto-Guide navigāciju, kā arī pievada sistēmas, kustības apgriezienu joslā un traktora vadības sistēmas (TMS) parametri.

Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv