Laukos
Tehnika

Amerikāņi paplašina sējmašīnu piedāvājumu ar ‘Kuhn Premia 9000 TRC’ 0

ASV kompānija Kuhn paplašinājusi savu graudaugu sējmašīnu ar mēslojuma iestrādi piedāvājumu ar jauno 9 metru piekabināmo modeli Premia 9000 TRC, kas pirmām kārtām kļūs par labu risinājumu saimniecībām, kuru rīcībā ir vidējas jaudas traktori.

Piekabināmajam, saliekamajam rāmim pilnīgi pietiek ar 120 ZS, taču tas var agregatēties arī ar traktoriem, kuru jauda ir līdz 350 ZS.

Divu sekciju rāmis (2 х 4,5 m) ļauj ātri salikt sējmašīnu no 9 metru darba platuma līdz transporta platumam – 3,5 m. Katra sekcija tiek salikta gareniski un nostiprinās vienā centrālajā šarnīrpunktā, lieliski piemērojoties virsmas reljefam.

Vienlaikus ar sēju Premia 9000 TRC var iestrādāt arī mēslojumu. Tādēļ bunkura konstrukcijā paredzēta atvāžama starpsiena, kas sadala to divās sekcijās – graudiem (60%) un mēslojumam (40%).

Sajaukšanās notiek pēc tam, kad notikusi iziešana caur dozējošo iekārtu. Lai veiktu sēju bez mēslojuma iestrādes, starpsienu var salikt uz aizmuguri. Sējas sekcijas Crossflex ar dubultajiem nobīdītajiem diskiem uztur vienmērīgu izsēju jebkuros darba apstākļos un pat lielā ātrumā. Vienplūsmas lemeši uzstādīti uz speciālām profilētām caurulēm, izmantojot poliuretāna blokus. Šāds risinājums nodrošina lemešu spiedienu līdz 80 kg, saglabājot to spēju atvirzīties sadursmes gadījumos ar šķēršļiem.

Piespiedējveltnīši pieveļ un noblīvē sējas līniju, pirms aizberošais mehānisms pabeidz savu darbu. Sējmašīnas konstrukcija paredz darbu ar ātrumu līdz 15 km/h.

Četri dozatori – divi sēklām un divi mēslojumam – izveidoti formā, kas sevi jau apliecinājusi praksē ar Kuhn Helica sējaparāta spolītēm, izsējas normām no 1,5 līdz 300 kg/ha un atbilst dažādas formas un izmēru sēklām.

Sagatavots

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
9 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Ukraiņu olu rēgs klīst pa Latviju
9 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Kultūra
Olande un Maļorka vai Ālandi un Maljorka? Mainās īpašvārdu rakstība
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Taksistu konflikts lidostā: policija sāk lietvedību
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Avārijā uz Ventspils šosejas gājis bojā autovadītājs
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Latvijas uzņēmuma interesēs mēģināts uzpirkt Lietuvas Bruņoto spēku virsnieku
2 stundas