Laukos
Tehnika

Amerikāņi savus traktorus komplektēs ar ‘Continental’ riepām0

Publicitātes foto.

Tuvākajā laikā plānota kompānijas Continental un amerikāņu lauksaimniecības tehnoloģiju tirgus līdera John Deere sadarbība. Turpmāk John Deere 6MC, 6RC, 6M un 6R traktoru sērijas būs pieejamas ar Continental Tractor 70 un Tractor 85 riepām.

30 dažādu izmēru riepu atzīšana par izmantojamām traktoru oriģinālaprīkojumā notika pēc kompleksa Continental rūpnīcas audita 2018. gada vasarā portugāļu pilsētā Luzadu, kur riepas tiek ražotas.

Vairākas dienas rūpīgi un detalizēti tika testēti visi procesi rūpnīcā – no kvalitātes vadības līdz piegādēm, kā arī risku menedžments un pasūtījumu apstrāde. Auditori Conti­nental darbam devuši visaugstāko novērtējumu. Tādējādi saskaņā ar partnerlīgumu kompānija Continental paplašina savu daļu oriģinālā aprīkojuma ražošanā lauksaimniecības sektoram.

Tractor 70 un Tractor 85 ir standarta riepas ar inovatīvu N.flex tehnoloģiju un īpašu borta konstrukciju. Šīs radiālās riepas izceļas ar nepārspējamu izturību un nodrošina lielisku komfortu kustības laikā, labu vilci, kā arī augstu augsnes aizsardzības pakāpi.

Šo riepu ražošanā tiek izmantota N.flex tehnoloģija. Karkasa neilona materiāls ir daudz elastīgāks un vienlaikus pastāvīgāks izmēra ziņā nekā citi materiāli. Abas riepas izstrādātas, lai paaugstinātu traktoru produktivitāti un iespējami samazinātu resursu izmantošanu.

Pat liela vilces spēka un lielas noslodzes gadījumā sēriju 6MC, 6RC, 6M un 6R John Deere traktori nodrošina minimālu novirzi uz sāniem un veido plakanu sliedi, tādējādi aizsargājot augsni no bojājumiem.

Pateicoties speciālajai borta konstrukcijai ar vienu serdeni un saīsinātajam profilam, ne tikai samazinās riepu uzstādīšanas laiks, bet arī tiek nodrošināta maksimāli saudzīga mijiedarbība ar augsni, jo riepas var izmantot ar samazinātu gaisa spiedienu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv