Laukos
Gaļa un zivis

AREI ieguldīs 28 422 eiro Latvijas Zivrūpniecības nozares stendā izstādē “SIAL 2018” Parīzē0

Foto: LETA

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) ieguldīs 28 422 eiro Latvijas Zivrūpniecības nozares stendā starptautiskajā izstādē “SIAL 2018”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

AREI bija izsludinājis iepirkumu konkursu par Latvijas Zivrūpniecības nozares stenda izstrādes, saskaņošanas, transportēšanas, nomas, uzstādīšanas, demontāžas un apkalpošanas pakalpojumu nodrošināšanu starptautiskajā izstādē “SIAL 2018”, kurā divu pretendentu vidū uzvarēja uzņēmums “Izstāžu serviss UG”, kura līgumcena ir 28 422 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 34,390 eiro ar PVN.

Latvijas Zivrūpniecības nozares stenda izstrādes, saskaņošanas, transportēšanas, nomas, uzstādīšanas, demontāžas un apkalpošanas pakalpojumu nodrošināšanai starptautiskajā izstādē “SIAL 2018” plānots piesaistīt Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda (EJZF) finansējumu pasākumā “Tirdzniecības pasākumi”.

“SIAL” ir pasaulē vadošā pārtikas izstāde, kas notiek reizi gadā Parīzē un ir atvērta nozares profesionāļiem. Šogad izstāde notiks piecas dienas no svētdienas, 21.oktobra līdz ceturtdienai, 25.oktobrim.

AREI izveidots, apvienojot Valsts Priekuļu laukaugu selekcijas institūtu, Valsts Stendes graudaugu selekcijas institūtu, Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūtu, kā arī iekļaujot tajā SIA “Latgales lauksaimniecības zinātnes centrs” zinātnisko personālu.

LA.lv