Laukos
Dārzeņi un augļi

Arvien vairāk pērk vegānu sieru, sojas-vīģu desertus un tofu pastētes0


Veģetāra medus kūka
Veģetāra medus kūka
Veģetāra medus kūka

Kopš gada sākuma, kad lielākajos “Maxima Latvija” veikalos tika izveidoti speciāli plaukti ar veģetāriešu un vegānu pārtikas produktiem, pieprasījums pēc šiem produktiem pieaudzis par aptuveni 15%. Līdz ar to uzņēmums paplašinājis gan sortimentu, gan veikalu skaitu, kuros pieejami šie produkti, portālu laukos.lv informēja uzņēmumā.

“Ja gada sākumā populārākie produkti šajā kategorijā bija kviešu nageti, sojas deserti ar vīģēm vai zemenēm un ķirbju sēklu krēms, tagad pēdējās nedēļās stabilu pirmo vietu pēc pārdošanas apjomiem ieņēmis vegānu siers. Toties sojas deserti joprojām ir TOP 3 produkti, bet internetveikalā e-maxima.lv klienti visvairāk iecienījuši tofu pastētes. Savukārt līdz ar jūnija sākumu iedzīvotāji iepirkumu groziņos arvien biežāk liek dārzeņu burgerus, barbekjū izlases, kā arī dažādas mērcītes, ko baudīt piknikos,” stāsta “Maxima Latvija” komercdirektors Viktors Troicins.

Vegānu un veģetāriešu pārtikas produktu sortimentā šobrīd “Maxima Latvija” piecos veikalos ir dažādas sojas desas, kviešu nageti, tofu deserti un pastētes, sojas deserti un dzērieni, krēmi, kūkas, dažādi sieri, saldējumi, barbekjū izlases, mērces, dārzeņu burgeri un cīsiņi.

“Ņemot vērā veģetāriešu un vegānu produktu popularitāti un pieprasījuma pieaugumu, esam iecerējuši šos produktus piedāvāt arvien plašākā skaitā “Maxima Latvija” veikalu,” atzina V.Troicins.

Viņš arī sacīja, ka līdz šim veģetāriešu un vegānu īpašie pārtikas produktu plaukti bija izveidoti “Maxima Latvija” veikalos Rīgā, K.Ulmaņa gatvē 88a un Slokas 115, bet tagad šāda veida plaukti ar produktiem pieejami arī veikalos Rīgas centrā – Pulkveža Brieža ielā 7, Ģertrūdes ielā 33/35 un Matīsa ielā 23. Tāpat šie pārtikas produkti veģetāriešiem un vegāniem pieejami internetveikalā e-maxima.lv

LA.lv