Laukos
Bizness

Atrodiet sev izdevīgāko aizdevumu ar Kredits247.lv0

Sniegt vienu atbildi uz jautājumu: “Kurš ir labākais kredīta piedāvājums?”, nebūt nav iespējami, jo vispārīgi skatoties – nav tāda viena labākā aizdevuma. Kāpēc? Jo katrs aizdevums un tā atmaksas noteikumi ir cieši saistīti ar katra patērētāja individuālajām iespējām un finansiālajiem apstākļiem.

Tāpēc precīzāk būtu uzdot jautājumu: “Kurš ir labākais un izdevīgākais kredīta piedāvājums tieši man?”

Lai izvērtētu atbildi uz šo jautājumu, mēs iesakām veikt aizdevumu salīdzinājumu, pamatojoties uz to, cik daudz naudas jūs vēlaties aizņemties un uz cik ilgu laiku, jāņem vērā arī jūsu maksimālās ikmēneša iespējas uz aizdevuma summas atmaksas apmēru.

Viena perfekta vieta, kur veikt šādus salīdzinājumus ir tiešsaistes vietne Kredits247.lv, kas sevi jau pirms septiņiem gadiem pieteica kā vispopulārāko nebanku kredītdevēju salīdzinātāju Latvijā.

Portāls uzticami kalpo patērētājiem ātro kredītu, dažādu īstermiņa un ilgtermiņa naudas aizdevumu, auto līzinga un personīgo finanšu jautājumu risināšanā latviešu valodā.

Kredits247.lv tiešsaistē atrodamās un ērti pieejamās mūsu salidzināšanas tabulas palīdzēs jums izvērtēt, kurš kredītdevējs atbilst izvēlētajiem parametriem. Šajā mājaslapā nebūs nekā lieka, jo vēlamies akcentēt savu apmeklētāju uzmanību tikai uz pašu būtiskāko saistībā ar kredītdevējiem. Pamanīsiet, ka arī pats mājaslapas vizuālais noformējums iet roku rokā ar minēto konceptu, tas nav pārsātināts ar dažādām krāsu gammām vai grūti salasāmiem burtu fontiem.

Lai mājaslapas lasītājiem būtu ērti orientēties atspoguļotajā informācijā, Kredits247.lv atradīsiet vien pāris ērtus iedalījumus:
Starta lapā, kas pirmā atvērsies, tiklīdz nonāksiet mājaslapā, jums pavērsies vairākas ātrās norādes uz tām portāla sadaļām, kuras tanī brīdī ir bijušas vislasītākās vai populārākās apmeklējuma ziņā. Tomēr vispirms jūsu uzmanība tiks vērsta uz topu, kurā sarindoti Latvijas nebanku kredītdevēji pēc to šī brīža popularitātes reitinga. Ja uzspiedīsiet uz kādu no jums izvēlētajiem aizdevējiem, automātiski nokļūsiet konkrētā aizdevēja oficiālajā mājaslapā.

Mājaslapa ir sadalīta četrās galvenajās sadaļās: par ātrajiem kredītiem, ilgtermiņa kredītiem, patēriņa kredītiem un auto kredītiem, kas, protams, veltītas šiem specifiskajiem kredītiem un visiem ar tiem saistītajiem jautājumiem. Katrā no šīm sadaļām varēsiet iepazīties tuvāk ar interesējošo kredīta veidu un tai klāt būs pievienots saraksts ar tiem kredītdevējiem, kas piedāvā kredītu attiecīgajā kategorijā.

Noteikti nevajag atstāt bez ievērības “Atsauksmju” sadaļu, jo tanī mēs iepazīstinām savus apmeklētājus ar visiem kreditoriem, bet nu jau ļoti detalizētos pārskatos. Kopumā apskatā iekļauti trīsdesmit deviņi dažādi kredītdevēji, kas savus pakalpojumus sniedz Latvijas Republikas robežās. Pie šiem apskatiem mūsu apmeklētāji var paust savu viedokli par aizdevēju, ja viņiem ir bijusi iepriekšēja sadarbība ar konkrēto kreditoru un tā sniegtajiem pakalpojumiem.

Interesantu lasāmvielu atradīsiet mājaslapas “Bloga” sadaļā, ja esat iecienījuši ikdienā sekot līdzi aktuālākajām ziņām par finansēm un naudas pasauli, kā arī padomiem taupība dzīvesveida izveidē un nākotnes uzkrājumu veikšanā. Rakstu autori savus darbus Kredits247 blogā autori publicē ar regularitāti vismaz vairākas reizes vienas nedēļas laikā.

Rakstos pieskaramies tādām personīgo finanšu tēmām kā: naudas uzkrājumu veidošana, ekonomiski izdevīgas atpūtas plānošana, nesāpīgi veidi, kā savest kārtībā savu ģimenes budžetu, ilgtermiņa aizdevums uz gadu un tā priekšrocības, dažādu profesiju pārstāvju padomi naudas taupīšanā un daudzas, daudzas citas tēmas.

Dodat priekšroku sociālajiem tīkliem? Ar prieku varam teikt, ka Kredits247.lv aktivitātēm droši varēsiet sekot līdzi arī visās valstī populārākajās sociālo tīklu platformās. Īsceļi uz Kredits247.lv profiliem pieejami mājaslapā. Izmantojiet šo efektīvo tiešsaistes salīdzināšanas portālu ātrajiem kredītiem un atrodiet sev izdevīgāko aizdevumu ar Kredits247.lv kā to līdz šim jau paveikuši 100 tūkstoši citu mājaslapas apmeklētāju.

LA.lv