Laukos

Augustā Kalnciema kvartāla “Street Food” festivāla dienās izcels cittautu virtuves0

Burgers vienā no “Street food” pasākumiem Kalnciema tirdziņā. Foto: LETA

Tāpat kā jūlijā arī augustā katru trešdienu Kalnciema kvartālā notiks “Street Food” festivāls, taču šajā mēnesī tiks izcelta cittautu virtuves tēma, informēja kvartāla pārstāvji.

Pirmā augusta “Street Food” trešdiena tiks veltīta itāļu ēdieniem. Apmeklētājiem būs iespēja nobaudīt vietējo šefpavāru interpretāciju itāļu virtuvē. Ikvienam būs iespēja degustēt pastas salātus, kas pagatavoti pēc “Italpasta Pastasklubs.lv” receptēm.

Citā augsta trešdienā tiks izcelta vispasaules virtuve, sniedzot apmeklētājiem iespēju sagaršot dažādo kultūru ēdienus no gandrīz visas pasaules. Aso ēdienu cienītājus priecēs indiešu virtuve ar tradicionālo kariju un naan maizi un meksikāņu taco, bet vasarīgāku un vieglāku ēdienu piekritējiem būs iespēja baudīt havajiešu pokē, ko uz Latviju atvedusi “Pokē Rīga” komanda. Tiem, kas vēlas atpūsties no klasiskajiem burgeriem, tiks piedāvātas Taivānas “Gua Bao” maizītes, kā arī būs iespēja vēl nobaudīt citu zemju ēdienus.

Pasākumos tiks organizētas darbnīcas, kurās bērni varēs iemācīties veidot saldos bezē cepumus, attīstīt loģisko domāšanu un pirkstu veiklību, būvējot zefīru torņus un sapņu pilis. Par pasākumu atmosfēras muzikālo daļu rūpēsies iemīļotie dīdžeji “Mixmaster AG”, Dj Dubra, DJ All-Viss un citi.

Pasākumi notiks Rīga, Kalnciema iela 35, augusta trešdienās no plkst. 18 līdz 23.

LA.lv