Laukos
Dārzeņi un augļi

“Baltijas dārzeņi” kāpostu sautēšanas līniju piegādās uzņēmums “Goldingen Invest”0

Foto – Anda Krauze

Dārzeņu audzētāju kooperatīvajai sabiedrībai “Baltijas dārzeņi” kāpostu sautēšanas līniju par 120 000 eiro piegādās Latvijas uzņēmums “Goldingen Invest”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Goldingen Invest” atzīta par uzvarētāju starp trim pretendentiem “Baltijas dārzeņu” izsludinātajā iepirkumā par kāpostu sautēšanas līnijas piegādi.

Kāpostu sautēšanas līniju plānots iegādāties un uzstādīt Jaunbajāros, Salaspils novadā līdz 2019.gada 30.maijam, piesaistot finansējumu Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda Kopējā tirgus organizācijas pasākumā “Ražotāju organizāciju atzīšana, darbības programmu apstiprināšana un atbalsts augļu un dārzeņu sektorā”.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā skaidrots, ka attiecīgā tehnoloģiskā iekārta ir paredzēta skābētu kāpostu pieņemšanai, sautēšanai un fasēšanai.

Tāpat “Baltijas dārzeņi” februāra sākumā izsludinājuši iepirkumu par augu laistāmās ūdens attīrīšanas iekārtas piegādi, kuras piegādei pretendenti var pieteikties līdz 19.februārim. Šo iekārtu “Baltijas dārzeņi” plāno iegādāties par 170 000 eiro, piesaistot Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda finansējumu šajā pašā pasākumā.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā “Baltijas dārzeņi” strādāja ar 22,14 miljonu eiro apgrozījumu un 89 eiro peļņu. “Baltijas dārzeņi” ir kooperatīvā sabiedrība, kas dibināta 2005.gadā un nodarbojas ar Latvijā audzētu dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un tirdzniecību.

LA.lv