Laukos
Bizness

“Baltijas dārzeņi” par 113 000 iegādāsies videi draudzīgus līdzekļus dārzeņu audzēšanai siltumnīcās0

Foto – AFP/LETA

Dārzeņu audzētāju kooperatīvā sabiedrība “Baltijas dārzeņi” par 113 000 eiro plāno iegādāties videi draudzīgus līdzekļus dārzeņu audzēšanai segtajās platībās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Investīciju projektu plānots īstenot Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda Kopējā tirgus organizācijas pasākumā “Ražotāju organizāciju atzīšana, darbības programmu apstiprināšana un atbalsts augļu un dārzeņu sektorā” līdz 2018.gada 25.decembrim.

Videi draudzīgu līdzekļu dārzeņu audzēšanai segtajās platībās iegādei ir izsludināts arī iepirkuma konkurss, kuram pretendenti piedāvājumus var iesniegt līdz šā gada 29.decembrim, plkst. 16.

Jau ziņots, ka 2016.gadā “Baltijas dārzeņi” strādāja ar 22,104 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 5,1% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa palielinājās 4,8 reizes un sasniedza 147 022 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

“Baltijas dārzeņi” ir kooperatīvā sabiedrība, kas dibināta 2005.gadā un nodarbojas ar Latvijā audzētu dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un tirdzniecību.

LA.lv