Laukos
Dārzeņi un augļi

“Baltijas dārzeņi” par 14 500 eiro plāno iegādāties aprīkojumu miltrasas apkarošanai siltumnīcās0

Foto – Shutterstock

Dārzeņu audzētāju kooperatīvā sabiedrība “Baltijas dārzeņi” par 14 500 eiro plāno iegādāties aprīkojumu miltrasas apkarošanai siltumnīcās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Aprīkojumu plānots iegādāties līdz šā gada 1.novembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda Kopējā tirgus organizācijas pasākumā “Ražotāju organizāciju atzīšana, darbības programmu apstiprināšana un atbalsts augļu un dārzeņu sektorā”.

Investīciju projekta īstenošanai “Baltijas dārzeņi” ir izsludinājuši iepirkumu konkursu, kuram pretendenti var pieteikties līdz šā gada 9.aprīlim.

Martā noslēdzies arī “Baltijas dārzeņu” iepriekš izsludinātais iepirkumu konkurss par traktorvilkmes piekabes specializēta atklāta lauka dārzeņu savākšanai piegādi, kurā trīs pretendentu vidū uzvarēja kompānija “Abilita”, kuras līgumcena ir 52 574 eiro (43 450 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa). Arī piekabes iegādei plānots piesaistīt finansējumu Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonda Kopējā tirgus organizācijas pasākumā.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā “Baltijas dārzeņi” strādāja ar 22,104 miljonu eiro apgrozījumu un 147 022 eiro peļņu.

“Baltijas dārzeņi” ir kooperatīvā sabiedrība, kas dibināta 2005.gadā un nodarbojas ar Latvijā audzētu dārzeņu audzēšanu, pārstrādi un tirdzniecību.

LA.lv