Laukos
Tehnika

Baltkrievu ‘MTZ’ demonstrē savu visjaudīgāko traktoru0

Šogad tiks uzsākta visjaudīgākā “MTZ” traktora – Belarus 4522 ar jaudu 450 ZS – sērijveida ražošana. Kā ziņo ražotājs – 450 ZS traktora ražošanas uzsākšana ir viens no galvenajiem rūpnīcas uzdevumiem 2018. gadā.

Šopavasar Baltkrievijas laukos notika jaunā modeļa izmēģinājumi. Turklāt lauka dienās Vitebskā demonstrētais Belarus 4522 modelis tika aprīkots ar precīzās laukkopības sistēmu. Tuvākajā laikā Vitebskas apgabalā tiks izmēģināts arī Belarus 3525 ar automātisko transmisiju un uz kāpurķēdēm. Belarus 4522 ir vispārējās lietošanas 8. klases traktors ar riteņu formulu 4K4 klasiskajā izpildījumā. Tas aprīkots ar Caterpillar C13 motoru, kas atbilst Stage IIIA normām. Transmisija nodrošina 16 priekšējās gaitas pārnesumus un astoņus – atpakaļgaitas. Vadība – elektrohidrauliska.

Taču baltkrievi negrasās apstāties pie sasniegtā. MTZ konstruktori jau gatavo nākamo jaunumu – modeli 5022 ar jaudu 500 ZS. Pēc pieejamās informācijas – modeļa konfigurācija paliks nemainīga: tas būs vispārējās lietošanas traktors ar riteņu formulu 4K4 klasiskajā komplektācijā un tiks aprīkots ar tādu pašu Caterpillar C13 (Stage IIIA) motoru ar 16 x 8 transmisiju un elektrohidraulisko vadību.
Vairāk par tehnikas tirgus jaunumiem lasiet šeit

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv