Laukos
Tehnika

Baltkrievu ‘MTZ’ jaunumi – gāzes traktors un dzeltenā līnija1


‘Belarus-892 Lux-LPG’
‘Belarus-892 Lux-LPG’
Publicitātes foto.

Par godu Minskas traktoru rūpnīcas (MTZ) 73. gadadienai tika radīta jauna dzelteno traktoru līnija – Yellow Line. Tās priekšgalā ir modelis Belarus-5022 ar Caterpillar C13 dzinēju, kura jauda 500 ZS.

Bet vispār Yellow Line sērijas modeļi tiks ražoti ar jaudu no 65 līdz 500 ZS. Dzeltenās sērijas traktori paredzēti Eiropas tirgum.

Mašīnas atšķiras ar dizainu, uzlabotu komplektāciju (ir klimata kontrole, elektrospoguļi, operatora sēdeklis aprīkots ar pneimopakari ar vadību no elkoņbalsta), bet galvenais – tie tiks aprīkoti ar ekoloģiskās klases dzinēju EU Stage V.

Savukārt izstādē “Agro 2019” prezentēta ekskluzīva traktora Belarus-892 Lux-LPG versija. Traktors komplektēts ar gāzes balonu aprīkojumu no vadošajiem pasaules ražotājiem: elektroniskais vadības bloks no itāļu kompānijas A.E.B. (pasaules līderis elektronikas ražošanā alternatīvās degvielas jomā), slēdzējarmatūra no itāļu kompānijas OMB un Tomasetto Achille Spa, kas nodrošina maksimālu drošību gāzes dzinēja darbībā.

Traktoram uzstādīts zempārsega kondicionētājs Konvekta, kas komplektā ar tonētajiem stikliem ļaus ievērojami palielināt vadītāja komfortu un darba produktivitāti karstajā vasaras sezonā.

Aizmugures skata kamera Prime-X ar iznesamo monitoru ļaus vadītājam kontrolēt aizmugures piekabināmo iekārtu darbu, nepārtraucot darbu un neatstājot traktora salonu. GPS trekers īpašniekam ļaus kontrolēt traktora atrašanās vietu, bet saimniecības vadītājs varēs operatīvi sekot līdzi lauka darbu izpildes efektivitātei.

Papildu LED lukturi dos iespēju efektīvi ekspluatēt traktoru tumšajā diennakts laikā.
 
Sagatavots pēr ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv