Laukos
Tehnika

Beļģi izstrādā vienkāršotu kartupeļu kombaina modeli0

Beļģu kompānija AVR izveidojusi vienkāršotu kartupeļu kombainu Spirit modeli, šai sērijai pievienojot divrindu piekabināmo agregātu 52000.

Pirmais sijāšanas process notiek ar garā atracējtransportiera palīdzību, bet uz lakstu atdalāmā transporties rēķina var iztikt bez speciālā lakstu nogriezēja.

Šķirojamais galds nodrošina vietu četriem cilvēkiem, bet no 6 tonnu bunkura izejošais elevators sasniedz 4 metru augstumu.

Tā kā jaunais Spirit nmodelis paredzēts eksprta tirgum, kompānija apgalvo, ka tas atbilst visām prsībām, kas uzstādītas tehnikas lietošanai Eiropas teritorijā. Tāpat standartkomplektācijā tam ir hidrauliskā līmeņa uzstādījumi un rindu automātiskā izsekošana.

Modelis Spirit 5200 der 75 un 90 cm platām rindām, un tam ir šādi izmēri (garums x platums x augstums): 10,4 x 3,3 x 3,8 metri.

Kombainam ir 650/65R30.5 izmēra riteņi. Tas nozīmē, ka traktors var turpināt strādāt ar savu standarta gunijum kas tāpat palīdz samazināt spiedienu uz grunti. Ieteicamā traktora jauda 8,5 tonnu kombainam ir aptuveni 90 ZS.

Jaunais agregāts bija skatāms izstādē “Agritechnica 2017”, bet nākmaajā sezonā ierobežots mašīnu skaits būs pieejams iegādei.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv