Laukos

Vai viesu namos atpūtnieku pietiek?0

Foto – Shutterstock

Guntis Freimanis, viesu nama “Ventas Rumba” īpašnieks:
“Šis gads ir labs gads visādā ziņā. Ja brauc atpūtnieki no Vācijas, Francijas, Nīderlandes, Lietuvas, sūdzēties nav pamata. Pie mums apmetas arī veloceļotāji, parasti nelielas grupas. Atpūtniekiem patīk, ka ir dažādas iespējas – lai būtu lētāk, var izmantot mūsu nelielo virtuvi un no saviem produktiem gatavot paši, pat zupas vāra, ja grib dzīvot brīvāk, var apmeklēt apkārtējās kafejnīcas. Laika apstākļi ir brīnišķīgi vasaras baudai pie Ventas rumbas un senatnīgā Kuldīgas tilta, netālu ir skaistā vecpilsēta. Šajās dienās sabrauks viesi uz Kuldīgas svētkiem no malu malām.”

Mihalīna Cakule,atpūtas kompleksa “Aglonas Alpi” pārstāve:
“Uzreiz jāteic, ka šis gads ir labāks par iepriekšējiem kaut vai tāpēc vien, ka vasaras sezona sākās daudz agrāk, jau jūnija sākumā. Nesen mūs iepriecināja starptautiskās jauniešu nometnes uzņemšana – pa 10 dalībniekiem no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas, kopā 40 jauni interesanti cilvēki pie mums dzīvoja un darbojās vienpadsmit dienas. Viņi bērnu un jauniešu centra “Dari Vari” organizatora Edgara Muktupāvela vadībā radīja pie mums lielisku atmosfēru, radošu garu. Viesi ierodas arī no Francijas, Zviedrijas, Vācijas, Šveices, Austrijas. Daļa ceļotāju ierodas ar saviem treileriem, kur nakšņošanai iekārtota sava vide. Mans šīs vasaras novērojums – atpūtnieki iemīļojuši nakšņošanu savās teltīs. Lielā mērā tas ir viņu bērnu nopelns, viņi paziņo – nakšņosim teltīs! Tā ir interesantāk un nav tik karsti.”

Santa Linde-Peļņa,Pārgaujas novada atpūtas kompleksa “Ungurmalas” vadītāja:
“Mūs priecē viesi no Vācijas, Anglijas, Igaunijas un Lietuvas. Viņiem patīk Ungura ezers, izbraukumi ar laivām un motorizētu plostu desmit cilvēkiem. Aizrauj arī basketbola un volejbola laukumi. Īpaši gandarī, ka šogad mums ir lielais kāzu laiks – sākot ar maiju, beidzot ar septembri nedēļā vienas, divas vai trīs kāzas.”

LA.lv