Laukos
Dārzeņi un augļi

Bērnu pārtikas ražotājam “Lat Eko Food” pērn pamatīgs apgrozījuma kāpums0

“Lat Eko Food” valdes priekšsēdētāja Egija Martinsone . Foto – Karīna Miezāja

Bērnu pārtikas produktu ražotājs “Lat Eko Food” pagājušajā gadā strādāja ar 2,168 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 91% vairāk nekā gadu iepriekš, tikmēr peļņa pieauga vairākas reizes – līdz 11 611 eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka “Lat Eko Food” aizvadītajā gadā turpināja saimniecisko darbību un ražoja bērnu pārtiku, izmantojot Latvijas bioloģisko lauku saimniecību izejvielas.

Vadība arī uzsver, ka uzņēmums pastāvīgi papildina produktu sortimentu, kā arī turpina rūpīgi izvēlēties izejvielu piegādātājus, kā arī izejvielu, ražošanas procesa un gala produktu kvalitātes kontroli. Tāpat pērn kompānija veica avansa maksājumus jaunu bērnu pārtikas produktu ražošanas iekārtu iegādei.

Šogad “Lat Eko Food” plāno turpināt saimniecisko darbību, izstrādājot jaunu produktu ražošanas tehnoloģijas un veiksmīgi ražot un izplatīt Baltijas, Eiropas un pasaules tirgos tās ražotās bērnu bioloģiskās pārtikas preču grupas.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā kompānija strādāja 1,135 miljonu eiro apgrozījumu un 1534 eiro peļņu.

“Lat Eko Food” ir reģistrēta 2010.gadā un tās pamatkapitāls ir 14 217 eiro. galvenais darbības virziens ir bioloģiskas bērnu pārtikas ražošana, kas tiek papildināta ar dažādu citu augļu un dārzeņu pārstrādes produktu ražošanu. Informācija kompānijas mājaslapā liecina, ka patlaban uzņēmums ražo biezeņus bērniem, biezeņus stāvpakās, biezsulas, augļu un dārzeņu krēmus kečupus, smūtijus, ievārījumus un biezsulas.

LA.lv