Laukos

Bērza saplākšņu ražotājs “Stiga RM” modernizēsies par diviem miljoniem eiro0

Saplāksnis. Foto: LETA

Bērza saplākšņu ražotājs SIA “Stiga RM” ieguldīs divus miljonus eiro kaltē, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Uzņēmuma izsludinātajā iepirkumu konkursā par ruļļu kaltes piegādi, uzstādīšanu un pieslēgšanu uzvarējis vienīgais pretendents – SIA “Raute Corporation”, kuras piedāvātā līgumcena ir 1,925 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

“Stiga RM” investīciju projektu plāno īstenot līdz 2019.gada decembrim, piesaistot līdzfinansējumu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskajā atbalsta mērķī “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz atjaunojamajiem energoresursiem apstrādes rūpniecības nozarē”.

Pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.decembra līdz 2017.gada 30.novembrim, “Stiga RM” strādāja ar 16,549 miljonu eiro apgrozījumu un 836 642 eiro peļņu, liecina informācija “Firmas.lv”.

“Stiga RM” reģistrēta Tukumā 1994.gadā. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1,921 miljons eiro, nodarbināto skaits pērn – 176 darbinieki. “Stiga RM” īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir Andris Ramoliņš.

LA.lv