Bizness, Darbs un izglītība

Bijušais “airBaltic” komunikāciju vadītājs Jānis Vanags kļūst par “Maximas” valdes locekli

Mazumtirdzniecības tīkls “Maxima Latvija” paplašinājis uzņēmuma valdi, par jauno valdes locekli un Korporatīvo attiecību vadītāju ieceļot Jāni Vanagu, informē uzņēmumā.

Vanags iepriekš, laikā no 2007.gada lidz pērnajam aprīlim bija Korporatīvo komunikāciju viceprezidents aviosabiedrībā “airBaltic”.

Līdz ar Vanaga pievienošanos “Maxima Latvija” valdes sastāvā ir uzņēmuma vadītājs un valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers, operacionālā vadītāja Kristīne Āboltiņa, un komercdirektors Viktors Troicins.

Vanaga galvenās atbildības ietvers dalību uzņēmuma stratēģijas izstrādē, uzņēmuma reputācijas, klientu attiecību un komunikācijas stiprināšanu, efektīvu uzņēmuma iekšējo procesu un kvalitātes vadību, kā arī uzņēmuma iekšējās drošības un risku pārvaldību.

“Esam gandarīti par Vanaga pievienošanos “Maxima Latvija” augstākās vadības komandai. Kā vēl nekad mazumtirdzniecības nozarei ir jāspēj apmierināt klientu vajadzības, ceļot kvalitāti un vienlaikus nodrošinot arī ērtu un patīkamu iepirkšanos par izdevīgu cenu. Esam pārliecināti, ka Jāņa pieredze un zināšanas palīdzēs uzņēmumam stiprināt mazumtirdzniecības līdera pozīcijas ar teicamu klientu un sabiedrības novērtējumu,” norādīja uzņēmuma vadītājs un valdes priekšsēdētājs Andris Vilcmeiers.

Kā ziņots, iepriekš “Maxima Latvija” korporatīvās attiecības vadīja Ivars Svilāns, kurš par savu aiziešanu no uzņēmuma paziņoja pirms pāris dienām.

.

2 Komentāri

  1. Svilāns, atšķirībā no, ir ne tikai profesionālis, bet arī cilvēks ar vērtībām un lai viņam veicas, ceru, ka būs tur, kur esam pelnījuši. Maximai, turpinot stratēģiju “mēs izliekamies labāki”, protams, ka vajadzēja vairāk želejas matos. Tur nu Vanaga kungam konkurentu ir maz.

  2. Var jau redzēt jauno vadītāju,nošņurkušā uzvalciņā,tas jau vien parāda kas par cilvēku.Tādā vietā jābūt kārtīgam cilvēkam.Un uz to jauno priekšnieciņu paskatoties,ne par velti īrē ikšķilē suņu būdu!

Pievienot komentāru