Laukos
Politika

Biškopjus aicina piedalīties aptaujā par Nacionālās biškopības programmu0

Foto: Shutterstock

Latvijas Biškopības biedrība veic nozares struktūras izpēti un aicina biškopjus līdz 20.februārim piedalīties aptaujā, lai noskaidrotu viņu vēlmes un sagatavotu Nacionālās biškopības programmas 2020.-2022.gadam projektu, liecina informācija biedrības mājaslapā.

Biškopības programmas ietvaros biškopjiem tiek organizēti semināri, nodrošinātas konsultācijas, praktiskie pētījumi par biškopjiem svarīgiem jautājumiem, kā arī bez maksas izdalīti varrozes apkarošanas līdzekļi un nodrošināti citi pasākumi biškopju atbalstam.

Aptauja, kura pieejama https://goo.gl/forms/CpeUnHifXadZOUph1, ir anonīma un Latvijas Biškopības biedrībai nebūs pieejama informācija par anketas aizpildītāju.

Biedrībā norāda, ka anketas aizpildīšana aizņems 15 līdz 35 minūtes laika un to jāaizpilda līdz 20.februārim, kad sāksies datu apkopošana.

Latvijas Biškopības biedrība ir biškopju profesionālā organizācija, kas apvieno gan profesionāļus, gan iesācējus un amatierus. Kopējais biedru skaits 2018.gada sākumā pārsniedza 3300 biedrus, jeb aptuveni divas trešdaļas no kopējā biškopju skaita valstī. Biedrība dibināta 1994.gadā.

LA.lv