Laukos
Tehnika

Case IH atjaunojusi teleskopiskos iekrāvējus Farmlift0


Case IH Farmlift  teleskopiskais iekrāvējs
Case IH Farmlift teleskopiskais iekrāvējs
Publicitātes foto

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

Kompānija Case IH atjaunojusi Farmlift sērijas teleskopiskos iekrāvējus, galveno akcentu liekot uz vilces jaudas palielināšanu un hidraulikas darba optimizāciju.

Jaunās specifikācijas paredzētas modeļiem 632 (maksimālais strēles pacēluma augstums 6,1 m ar maksimālo celtspēju 3,2 t), 735 (strēles augstums 7 m ar celtspēju 3,5 t) un 935 (attiecīgi 9,1 m un 3,5 t). Modeļi aprīkoti ar transmisijas 4F/3R sistēmu ar servomehānismu.

Galvenā šo modeļu priekšrocība ir griezes momenta hidrotransformatora ievērojami efektīvākā jaunā konstrukcija, kas ļauj ar lielāku atdevi izmantot dzinēja jaudu un palielināt vilces jaudu. Lai pilnveidotu jaudas pārnesi uz riteņiem un uzlabotu paātrinājuma procesu, priekšējais un aizmugures tilts tika aprīkots ar vadošā un dzenošā zobrata sistēmu ar zemu pārnesumu skaitli.

Pēc ražotāja teiktā, jaunā konstrukcija noteiktos gadījumos ļauj palielināt vilces jaudu līdz 30%.

Galvenais mērķis konstrukcijas atjaunošanai – palielināt iekrāvēja ražīgumu, tam paceļoties pa nogāzi un buksējot tādu darba operāciju laikā kā kūtsmēslu, skābbarības bedres tīrīšana.

Farmlift modeļi 632, 735 un 935 aprīkoti ar jaunu hidrosūkni ar pārsedzi un slodzes mērīšanas devējiem. Pateicoties ierobežotajai eļļas padevei, izdevies samazināt neracionālu dzinēja jaudas izmantošanu un ievērojami uzlabot hidraulikas darbu.

Vairāk žurnāla Agrotops šā gada jūnija numurā

LA.lv