Laukos
Tehnika

Amerikāņu lauktehnikas ražotājs ‘Case IH” izmēģina jaunāko smidzinātāju ‘Patriot’0

Tiek ziņots, ka šogad plānoti visjaunākā Case IH smidzinātāja – Patriot SPX250 – demonstrējumi un izmēģinājumi. Smidzinātājs pirmām kārtām paredzēts jaunattīstības valstu tirgiem. Pirmā šā modeļa prezentācija notikusi Dienvidāfrikā, kur kopš pavasara arī notiek tā lauka demonstrējumi.

Case IH Patriot SPX250 aprīkots ar 4,5 litru motoru FPT ar jaudu 167 ZS – ar Common Rail iesmidzinājumu un turbopūti. Pievads – 4 x 4 (hidrostatiskā bezpakāpju transmisija).

Darba šķidruma bāka ar 2500 litru tilpumu atrodas konstrukcijas vidū, tas nodrošina lielāku noturību un ļauj vienmērīgāk sadalīt svaru neatkarīgi no bākas pildījuma. Stieņa darba platums var būt 24 vai 27 metri (augstums var variēt no 60 līdz 220 cm).

Kā informē ražotājs, mašīnai ir visaugstākais klīrenss savā klasē – 1,6 metri, un tas nodrošina augstu ražīgumu, precizitāti un efektivitāti tāpat kā vecākajiem modeļiem. Elastīgumam, kas nepieciešams darbā ar dažādām kultūrām, riteņu sliede var variēt no 250 līdz 305 cm ar soli 25 mm.

Smidzinātājs var būt aprīkots ar Advanced Farming System Pro 700 monitoru, kā arī izmantot AIM Command FLEX tehnoloģijas.

Patlaban Patriot SPX250 pārstāvēts Āfrikas, Dienvid­amerikas un Tuvo Austrumu tirgos.
Vairāk par tehnikas tirgus jaunumiem lasiet šeit

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv