Laukos
Tehnika

“Case IH” sējmašīnu “Early Riser 2000” jaunākā sērija0

Publicitātes foto

Jaunās sērijas modeļi ar inovatīvo izsējas sekciju projektēti liela ātruma sējai un sēklas materiāla precīzai iestrādei, kas ļauj panākt ātrus, vienmērīgus dīgstus.

Jaunās sērijas modeļi aprīkoti lietām detaļām, kas paredzētas lielām darba slodzēm, – lieliem, izturīgiem Earth Metal nažiem, piekabināmiem riteņiem ar reljefa rievām, pārsedzošiem diskiem, kas nodrošina saudzīgu sēklu pārsegšanu.

Sējmašīnas konstrukcija ar nobīdi ļauj vadošajam lemesim strādāt ar cietajām augu atliekām, bet netīrumu tīrītāji ar automātiskās regulēšanas funkciju garantē nepārtrauktu darbu pat mitras un staignas augsnes apstākļos. Elektriskais dozators nodrošina katras izsējas sekcijas autonomu darbu, kas nozīmē, ka katra sekcijas rinda automātiski regulē padevi atkarībā no darba apstākļiem, garantējot precīzāku sēklas materiāla iestrādi. 

Jaunās sērijas konstrukcija nodrošina vienkāršu apkalpošanu un ekspluatāciju.

Vadītāja kabīnē iebūvētais aprīkojums ļauj pilnībā noregulēt sējmašīnu Early Riser. Ražotājs pēc izvēles piedāvā uzstādīt sējmašīnas pilnīgas kontroles sistēmu Advanced Seed Information ar vienu monitoru uz paneļa Case IH AFS Pro 700 vai sistēmu FieldView ar 20/20 SeedSense.

2017. gadā pārdošanā būšot modeļi ar 12, 16, 24, 32 un 36 rindu saliekamo frontālo sekciju.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv