Laukos

“Cesvaines piens” modernizēsies par 666 000 eiro0

Foto-LETA

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Cesvaines piens” ražošanas iekārtu modernizācijā ieguldīs 666 002 eiro, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Cesvaines piens” bija izsludinājis vairākus konkursus par iekārtu iegādi, kuri noslēgušies. Kompānija plāno iegādāties siera presēšanas iekārtu komplektu par 215 000 eiro, kuru piegādās SIA “Artmetāls”, automātisko iekārtu līniju siera formu apstrādei un mazgāšanai par 107 680 eiro, kuru piegādās “Donido Machine Industry”, iekārtu komplektu siera masas formēšanai par 81 550 eiro, kuru piegādās SIA “Baltilac”, siera sālīšanas konteineru ar astoņiem plauktiem par 59 425 eiro, kuru piegādās “ETC Service”, kā arī vannas siera sālīšanai par 49 600 eiro, kuras piegādās “ETC Service”.

Plānots iegādāties arī siera rituļu automātisko griešanas iekārtu gabaliem ar definētu svaru par 37 900, kuru piegādās “ILM”, formas biezpiena iepakošanai par 27 648 eiro, kuras kompānijai piegādās “Multivac Oy filiāle Latvijā”, tehnoloģisko ūdens sistēmu ar filtrēšanas funkciju par 30 500 eiro, kuru piegādās “AISIS”, metāla detektoru biezpiena un siera drošības kvalitātes kontrolei par 21 872 eiro, kuru kompānijai piegādās SIA “Cargopack”, aukstuma iekārtu par 12 000 eiro, kuru piegādās “AISIS”. Turpretī automātisko siera rīvēšanas iekārtu par 13 947 eiro uzņēmumam piegādās SIA “Dayton”, bet telferus konteineru pacelšanai, pārvietošanai un ielaišanai siera sālīšanas vannās par 8880 eiro kompānijai piegādās SIA “BLIC”.

Iekārtas kompānija ir iecerējusi iegādāties un uzstādīt līdz 2018.gada 31.decembrim, piesaistot līdzfinansējumu Eiropas Lauku fonda lauksaimniecības attīstībai (ELFLA) pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Uzņēmumā jau iepriekš informēja, ka ”Cesvaines piens” turpina uzsākto rūpnīcas ražošanas iekārtu efektivitātes palielināšanas un modernizācijas procesu, investējot ražošanas iekārtās, kas ilgtermiņā nodrošinās uzņēmuma ražotās produkcijas konkurētspēju vietējā un eksporta tirgos. Lielu daļu iekārtu plānots uzstādīt līdz 2018.gada beigām.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā “Cesvaines piens” strādāja ar 10,396 miljonu eiro apgrozījumu un 5516 eiro peļņu.

AS “Cesvaines piens” izveidots 1997.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,287 miljoni eiro. “Cesvaines piens” pamatā izgatavo trīs veidu sierus – “Gouda”, “Maasdam” un “Tilsiter”, kā arī piena produktus – sviestu, mājas sieru “Ciba” un biezpienu.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Viedokļi. Vai izmantojat un kā vērtējat sējumu apdrošināšanas pakalpojumu?
8 stundas
SK
Skaties.lv
Laukos
Kāpēc amatu atstāj LAD vadītāja?
21 stundas
IK
Ilona Klovāne
Laukos
Kā audzēt pāvus? Atbild eksperts
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Ekonomika
Apstiprināts lielākais ES fondu projekts – Latvijas dzelzceļa elektrifikācija
7 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Latvijā palaists pirmais 5G internets LMT tīklā un iedarbināts pirmais 5G rūteris
39 minūtes
LE
LETA
Latvijā
IKVD min, kur varētu būt notikuši pārkāpumi LU rektora vēlēšanās
2 stundas
LE
LETA/AFP
Pasaulē
Tiesa Francijā noraida prāmja “Estonia” katastrofas upuru tuvinieku prasību
37 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
VARAM: Rīgas domei būs jāskaidro līgums ar atkritumu apsaimniekotāju “Tīrīga”
1 stunda