Bizness, Piena pārstrāde

“Cesvaines piens” par vairāk nekā 200 000 eiro būvēs jaunu noliktavu

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Cesvaines piens” par vairāk nekā 200 000 eiro plāno būvēt noliktavu produkcijas uzglabāšanai, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Cesvaines piens” bija izsludinājis iepirkuma konkursu par noliktavas būvniecību, kurā sešu pretendentu vidū uzvarējusi SIA “Halle B”, kuras piedāvātā līgumcena ir 232 254 eiro (191 945 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN)).

Noliktavu plānots uzbūvēt līdz 2020.gada 28.februārim ar mērķi tajā uzglabāt piena pārstrādes produkciju nepieciešamajā apmērā un mikroklimatā.

Investīciju projekta īstenošanai “Cesvaines piens” plāno piesaistīt finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

“Cesvaines piens” pamatā izgatavo trīs veidu sierus – “Gouda”, “Maasdam” un “Tilsiter”, kā arī piena produktus – sviestu, mājas sieru “Ciba” un biezpienu.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2016.gadā “Cesvaines piens” strādāja ar 10,396 miljonu eiro apgrozījumu un 5516 eiro peļņu.

AS “Cesvaines piens” reģistrēts 1997.gadā, pamatkapitāls ir 1,287 miljoni eiro.

Pievienot komentāru