Laukos
Tehnika

“Claas Quadrant” salmu savācējpresēm iebūvē svēršanas sistēmu 0

No nākamās sezonas Claas Quadrant 4200, 5200 un 5300 savācējpreses tiks aprīkotas ar integrēto ķīpu svēršanas sistēmu un īpaši kvalitatīvu gaismas diožu apgaismojumu.

Ar svariem, kas uzstādīti presēšanas rampā, notiek automātiska svēršana katras ķīpas veidošanas laikā. Ķīpas var nosvērt arī kustības ar 20 km/h laikā. Maksimālā novirze normālos darba apstākļos ir +/- 5 kg.

Mehanizators var redzēt katras ķīpas svaru tieši uz ISObus kontrolpaneļa displeja kabīnē. Turklāt visas ķīpu svara vērtības tiek saglabātas atmiņā.

Kā papildu iespēja modeļiem Quadrant 4200, 5200 un 5300 var būt aprīkojums ar jauno gaismas diožu apgaismojuma sistēmu, kas sastāv no septiņiem papildu prožektoriem. Tie tiek uzstādīti uz galvenajiem savācējpreses darba komponentiem, piemēram, uz vilces–sakabes iekārtas, uz spararata, uz padevējzarsiekstas un ķīpu kameras galā, tādējādi nodrošinot ērtu ekspluatāciju un darbu tumšajā diennakts laikā.

Vēl viena jauna funkcija modelim Quadrant 4200 – izbīdāmais griezējaparāts Rotocut&Finecut, kas sevi jau pierādījis tādos modeļos kā Quadrant 5200 un 5300. Iespēja vienkārši izbīdīt griezējaparātu ievērojami samazinu laiku, kas nepieciešams nažu tīrīšanai un pilnīgai to nomaiņai, – no vienas stundas līdz apmēram 15 minūtēm.

Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv