Laukos
Tehnika

Dāņu “Hardi” demonstrē gigantisku pašgājējsmidzinātāju pusmiljona eiro vērtībā0

Dānijas kompānijas Hardi jaunā ražojuma vārds ir Rubicon 9000. Tam ir 9 kubikmetru tilpuma bunkurs, jauda 385 ZS un 48 metrus plats priekšējais stienis. Jaunā mašīna bez problēmām dienā var apstrādāt 1000 hektāru.

Ražotājs informē, ka Rubicon 9000 ir pasaulē lielākais divasu pašgājējsmidzinātājs. Tas aprīkots ar Cummins dzinēju (atbilst Stage IIIA), ko darbina četri hidrauliskie motori, kas izvietoti uz riteņu rumbas.

Hardi Rubicon ir 1,85 m klīrenss, un tas spēj attīstīt ātrumu līdz 50 km/h un vairāk. Turklāt unikālā pakares sistēma nodrošina komfortu un drošību vadīšanas laikā, pat braucot ar lielu ātrumu.

Kompānijas informācija vēsta, ka, veicot lauka izmēģinājumus ar ātrumu līdz 50 km/h (pagriezienos ātrums bijis 30 km/h), stabilizācijas sistēma bijusi tik efektīva, ka stienis nepieskārās zemei pat tad, kad atradās tikai 50 cm virs zemes.

Hardi Rubic
on aprīkots ar jaudīgu ACE 860 sūkni, kas nodrošina līdz 630 l/min ar spiedienu 7 bāri. 1000 litru degvielas bāka savukārt nodrošina nepārtrauktu darbu 25 stundas.

Jaunums drīzumā parādīšoties arī Austrumeiropas tirgū. Tā cena – aptuveni 500 tūkstoši ASV dolāru.


Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv