Laukos
Piensaimniecība

“Daugava” palikusi bez valdes0


Kādreizējā “Daugavas”  produkcija.
Kādreizējā “Daugavas” produkcija.
Foto: Evija Trifanova

Savulaik labi zināmā piena pārstrādes SIA “Daudznozaru kompānija “Daugava” pēdējos sešus mēnešus pastāv bez amatpersonām, liecina “Lursoft” monitorings.

“Lursoft” izziņā pieejamā informācija rāda, ka SIA “Daudznozaru kompānija “Daugava”” lielākie kapitāldaļu turētāji ir Krievijā reģistrētais “Gogol-Mogol DVA” (67,68 %) un Krievijas pilsonis Stepans Mkhitarians (30,78%).

Vēl 2016.gada pārskatā teikts, ka uzņēmums pārdevis visus sev piederošos aktīvus un īpašnieki vairs neplāno atsākt darbību. Jānorāda, ka iepriekšējos gados uzņēmums strādājis ar vairāku miljonu eiro apgrozījumu, piemēram, 2014.gadā – 6,01 miljoni eiro. 2014.gadā SIA “Daudznozaru kompānija “Daugava”” vēl turpināja veiksmīgu eksportu uz Krieviju, līdz brīdim, kad Krievija ieviesa embargo, kā rezultātā 2014.gada septembrī ražošana pārtraukta, atbrīvoti darbinieki un iztirgoti krājumi.

Jānorāda, ka 2014.gadā piena pārstrādes ražotāja realizācijas apjoms, salīdzinot ar 2013.gadu, pat bija palielinājies četras reizes.

SIA “Daudznozaru kompānija “Daugava””, kas darbojās Jaunjelgavas novada Sērenē, līdz 2013. gadam piederēja Aigaram Vaivaram, kurš piesaistīja investoru “Gogol-Mogol DVA”. Investora piesaiste Vaivaram ļāva norēķināties ar “Swedbank”, ar ko Vaivaram iepriekš radās domstarpības. Tolaik investors solīja ieguldīt vairākus simtus tūkstošus eiro siera ražošanā, solot saražoto produkciju eksportēt uz Krieviju.

Nule kā Sērenē atklāts jauns uzņēmums “Sērenes piens”, kas plāno orientēties uz akavi siera un skābā krējuma ražošanu, uzsvaru liekot uz eksportu.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa 1
6 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 3
4 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
7 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Britu ministrei bažas par Krievijas mēģinājumiem ietekmēt priekšvēlēšanu kampaņu
5 stundas