Bizness, Zivju pārstrāde

Daugavpils uzņēmums “Zilā lagūna” pērn kāpinājis gan apgrozījumu, gan peļņu

Zivju pārstrādes un konservēšanas uzņēmuma “Zilā lagūna” apgrozījums pagājušajā gadā bija 4,351 miljons eiro, kas ir par 3,5% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa bija 177 152 eiro, pretēji zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka iepriekšējā gadā nesadalīto peļņu plānots novirzīt iepriekšējo gadu zaudējumu segšanai.

Tāpat vadība norāda, ka šogad uzņēmuma turpmāku attīstību veicinās sekmīga plānoto aktivitāšu izpilde saistībā ar jaunu tirgu apgūšanu, kā arī jaunu produktu radīšana un ražošanas procesu un izdevumu politikas ieviešana.

Tāpat šogad kompānijas vadība paredz pārdošanas apmēra rentabilitātes pieaugumu, jo paredzējusi piesaistīt jaunus klientus.

Uzņēmums piedāvā kūpinātu, sālītu un marinētu zivju sortimentu, piemēram, laša, siļķes, skumbrijas, salakas. Uzņēmums ražo apmēram 300 tonnu produkcijas gadā, vairāk nekā 192 tonnu tiek eksportētas.

“Zilā lagūna” dibināta 1997.gadā Daugavpils novada Kalkūnu pagastā. Pamatkapitāls ir 1,156 miljoni eiro, nodarbināto skaits pērn – 110 cilvēki.

Uzņēmuma lielākais īpašnieks ar 89,11% ir Mihails Kaidanovs, bet 10,89% kapitāldaļu pieder Igoram Širšonam.

Pievienot komentāru