Laukos
Gaļa un zivis

Desu un kūpinājumu ražotājam “Forevers” jauns logo 0


“Forevers”  jaunais logo
“Forevers” jaunais logo
Publicitātes foto

Gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” mainījis uzņēmuma logo, akcentējot, ka ir 100% Latvijas uzņēmums, kā arī turpina īstemot vērienīgas paplašināšanas ieceri, nākamgad sākot jaunas ražotnes būvniecību. Plānots, ka tajā tiks investēti 22 miljoni eiro, savukārt ražošanas jaudas tiks palielinātas par 50%.

Kā informē “Forevers” īpašnieks Andrejs Ždans, īstenojot vienu no lielākajiem attīstības projektiem, uzņēmums aug un mainās līdzi laikam un tirgus tendencēm. “Ar jauno zīmolu mums ir būtiski pateikt, ka “Forevers” ir moderns un mūsdienīgs uzņēmums, kuram ir svarīgi saglabāt vienkāršību un vēsturiskās tradīcijas. Vēlamies pasvītrot savu profesionālo pieredzi un piederību Latvijas ražotāju saimei. Tās ir vērtības, uz kurām vienmēr esam balstījušies un kuras turpināsim ievērot gan attiecībā uz ražošanas principiem, gan attieksmē pret saviem klientiem, darbiniekiem un sadarbības partneriem,” norādīja uzņēmējs.

Kā būtiskāko posmu uzņēmuma vērienīgajā attīstības projektā, “Forevers” vadītājs definē plānus par jaunas ražotnes būvēšanu un atvēršanu. Paredzēts, ka jaunās ražotnes būvniecības darbi aizsāksies 2018. gada sākumā, tiem turpinoties vismaz pusotru gadu.
“Šis ir stratēģiski izsvērts lēmums, ar kuru vēlamies stiprināt tirgus pozīcijas un nodrošināt, ka tirgū dominē Latvijā ražoto gaļas izstrādājumu īpatsvars. Pašreizējās ražošanas telpas 8250 m2 platībā attīstību ierobežo, tāpēc strādājam pie jaunā projekta. Tajā ražošanas telpas sasniegs 14 000 m2, ļaujot ražošanas apjomus kāpināt par 50%. Tāpat uzstādīsim modernas gaļas pārstrādes tehnoloģijas, kas palielinās ražošanas efektivitāti,” sacīja Ždans.

Kā ziņots, patlaban “Forevers” veikalu tīklu veido 81 tirdzniecības vieta visā Latvijā, tai skaitā 27 veikali atrodas Rīgā. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. Uzņēmumam ir ražotne Rīgā, kā arī filiāles Jēkabpilī, kur kopumā katru dienu saražo un iepako vairāk nekā 30 tonnas gaļas produkcijas.

“Forevers” reģistrēts Rīgā 1996.gadā ar 1,3 miljonu eiro pamatkapitālu, darbinieku skaits 2015.gadā – 247. “Forevers” 2015.gadā strādāja ar 30,106 miljonu eiro apgrozījumu un 1,433 miljonu eiro peļņu. Pagājušā gadafinanšu rezultāti vēl nav publiskoti, tikmēr uzņēmuma aplēses liecina, ka šā gada pirmajā ceturksnī “Forevers” strādājis 8,2 miljonu eiro lielu apgrozījumu, kas ir par 14% vairāk nekā attiecīgajā laikā pērn.

“Forevera” vienīgais īpašnieks ar 100% kapitāldaļu ir Ždans.

LA.lv
LE
LETA/LA.lv
Laukos
Jelgavā par septiņiem miljoniem eiro plāno būvēt veģetārās pārtikas ražotni
22 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
1 diena
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

AT
Andris Tiļļa
Kultūra
No debesu augstumiem uz zemes: 12 apustuļu skulptūras Doma dārzā
3 stundas
LE
LETA
Uncategorized
JKP varētu atbalstīt Gobzemu premjera amatam
51 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Daugavpils novadā no grāvja izceļ noslīkušu cilvēku
43 minūtes
LA
LA.lv
Ekonomika
Vai nākotnē maksāsim ar kripto-eiro? Konferencē diskutēs par virtuālo naudu
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
Baltijas valstu galvaspilsētās būtiski sarukusi benzīna cena
1 stunda