Piens, Veikalā un tirgū

Drīz zināsim par importa saldumu un piena produktu atbilstību Rietumeiropā tirgotajiem

Tuvākajā laikā varētu būt zināmi pārbaužu rezultāti par Latvijā tirgoto ārvalstīs ražoto saldumu un piena produktu atbilstību analoģiskiem Rietumeiropā tirgotajiem produktiem, informēja Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).

Dienestā norādīja, ka PVD ir paņēmis produktu paraugus un tie tiek laboratorijā testēti. “Tuvākajā laikā vajadzētu būt rezultātiem,” sacīja PVD pārstāvji.

Vienlaikus PVD uzsvēra, ka pārbaužu rezultāti tiks publiskoti tikai pēc tam, kad tie būs izanalizēti.

Jau ziņots, ka PVD septembra otrajā pusē sāka pārbaudīt Latvijā tirgoto ārvalstīs ražoto saldumu, piena produktu un, iespējams, kafijas atbilstību analoģiskiem Rietumeiropā tirgotajiem produktiem. Plānots publiskot tikai tos pārbaudītos saldumu un piena produktu zīmolus, kuriem atklās neatbilstības.

Tāpat vēstīts, ka pārbaudes tiek veiktas saistībā ar Eiropas Komisijas (EK) prezidenta Žana Kloda Junkera 13.septembrī sacīto, ka dažās Eiropas daļās cilvēkiem tiek pārdoti zemākas kvalitātes pārtikas produkti nekā citās valstīs, lai gan iepakojums un zīmols ir identiski.
Vairāk par šo tematu lasiet šeit

1 komentārs

  1. PVD dod signālu ražotājiem, ka izpēte ir beigusies, laiks dot kukuļus, lai publiskojamie rezultāti būtu tādi, par kādiem tiks samaksāts? Nav brīnums, ka cilvēki aizbrauc, ka tie, kas paliek, negrib maksāt nodokļus, jo neredz tam jēgu – valsts var apsolīt vienu, bet tad jebkurā brīdī ne tikai nesodīti nepildīt solījumu, bet pat izmainīt spēles noteikumus. Ja gribi dzīvot, nevis eksistēt no valsts atmestajiem grašiem, neskatoties uz nodokļu regulāru iekasēšanu pilnā apmērā, nāc un nopelni priekš sevis jau pirms ziemas atnākšanas ar jauno statistiskajā prognozēšanā balstīto stratēģiju: Saite: https://goo.gl/bwjgTL

Pievienot komentāru