Laukos
Bizness

Ēdienu piegādātājs “Foodout” izplešas arī Ukrainā un Baltkrievijā0

Publicitātes foto

Ēdienu piegādes līderis Baltijā “Foodout”, kas darbojas gan mobilajā, gan interneta vidē, piegādājot klientiem ēdienu no restorāniem, apvienojas ar lielāko ēdienu piegādes kompāniju Ukrainā “EDA.UA”. Tuvākajā laikā apvienotā kompānija plāno atklāt jaunu filiāli arī Baltkrievijā.

Pēc apvienošanās “Foodout Group” būs pārstāvēts sešās valstīs – Ukrainā, Baltkrievijā, Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un arī Irānā, kur kopējais iedzīvotāju skaits sasniedz 140 miljonus. Grupa ieņem nozares līdera vietu ēdienu piegādes segmentā Lietuvā, Latvijā un Ukrainā, savukārt mērķis ir kļūt par līderi arī pārējās pārstāvētajā valstīs līdz 2018. gada beigām.

Foodout.lv direktors Lauris Kokins uzsver: “Esam būtiski izauguši lokāli pēdējo divu gadu laikā un redzam iespējas attīstīties pāri robežām arī citās valstīs. Augstu potenciālu saskatām valstīs, kur ir augoša tendence interneta lietošanai un mobilās vides aktivitātei, kas ir būtisks aspekts tiešsaistes ēdienu piegādei. Uzskatu, ka spēku un zināšanu apvienošana ar citu valstu līderiem palīdzēs dalīties pieredzē un attīstīt darbības procesus, lai klientiem nodrošinātu vēl labāku servisu.”

“Mēs ticam, ka ēdienu piegādes un līdzņemšanas bizness tuvojas savai nostabilizēšanās fāzei Centrālās un Austrumeiropas valstīs. Tuvāko divu līdz trīs gadu laikā paredzam stabilu segmenta izaugsmi un plānojam kļūt par līderiem vēl citās Eiropas valstīs,” saka “Foodout Group” valdes priekšsēdētājs Tomass Martunas.

“FOODOUT Group” veicis vairāk nekā 1,7 miljonus piegāžu no 4000 restorāniem 6 valstīs

LA.lv