Tehnika, Universālā tehnika

Eiropā pārdots pirmais autonomais ‘John Deere’ traktors

Autonomais traktors John Deere 8R ir robottehnikas kompānijas Semler Agro un Precision Makers speciālistu vesela gada sadarbības rezultāts.

Inženieri aprīkojuši traktoru ar visām tehnoloģijām, kas ļauj tam pārvietoties bez cilvēka palīdzības. Turklāt šīs sistēmas ir universālas un gatavas uzstādīšanai arī citiem lieliem traktoriem.

Modelim John Deere 8R uzstādītās sistēmas: automātiskās vadības sistēma AutoTrac; pozicionēšanas precizēšanai (līdz 2,5 cm) un darbam paugurainā apvidū izmantojams modems mRTK; traktora un piekabināmā agregāta darba koordinēšanai pagriezienos – iTecPro. Izmantojot moduli iTecPro, traktoristam nav jāņem stūre savās rokās, pat apgriežoties lauka galā.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

agrotops_01

1 komentārs

  1. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka šīsnedēļas Amerikāņu Powerball izlozē, kura notiks jau pēc dažām dienām, Džekpots ir 246 miljoni? Es jau nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! https://goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu! 😉

Pievienot komentāru