Laukos
Bizness

ES mājā ražotājus un amatniekus apmācīs produktu fotografēšanā0

Foto no Pixabay.com

Eiropas Savienības (ES) mājā šodien, 21.martā notiks bezmaksas nodarbība topošajiem un esošajiem uzņēmējiem ”Digitālā satura radīšana komercdarbībā: Fotogrāfija”,

Nodarbība notiks ES mājas pirmajā stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā no plkst.14.30 līdz plkst.18.

Pasākuma rīkotāji informē, ka nolūkā izmantot interneta platformas savu izstrādājumu pārdošanai, nepieciešamas labas digitālās prasmes, tajā skaitā spējas uzņemt kvalitatīvas savu produktu digitālās fotogrāfijas un apstrādāt tās. Labas kvalitātes fotogrāfija spēj raisīt potenciālā pircēja interesi, jo parāda produktu pievilcīgā gaismā, kā arī atspoguļo uzņēmēja nopietno attieksmi pret savu darbu un klientiem.

Pasākumā Kultūras ministrijas Autortiesību nodaļas vecākā juriskonsulte Linda Zommere palīdzēs uzņēmējiem rast atbildes uz jautājumiem, kādos gadījumos uzņemt fotogrāfijas pašam un kad tās meklēt internetā, kāds ir autortiesību regulējums attiecībā uz fotogrāfiju izmantošanu internetā.

Savukārt no plkst. 15 līdz 18 diplomēts fotogrāfs, studijas “Atfoto” vadītājs Aivars Tipsis vadīs praktisko nodarbību “Kā fotografēt produktu? Padomi un triki”.

Nodarbībā varēs uzzināt, kā izvēlēties fototehniku, kādi parametri un iestatījumi ir būtiski, kā fotografēt uz dažādu krāsu fona, kā uzņemt sarežģītu priekšmetu attēlus, kā veidot produktu kompozīciju.

Fotogrāfs izstāstīs, kādi ir galvenie soļi fotogrāfiju pēcapstrādē un sniegs individuālas konsultācijas.

Pasākumā aicināti piedalīties esošie un topošie uzņēmēji bez fotografēšanas priekšzināšanām, taču nodarbībai bija iepriekš jāpiesakās.

LA.lv