Laukos
Bizness

“Fazer”: Konkurence maizes tirgū Latvijā joprojām ir liela0

Foto-LETA

Latvijas maizes tirgū šogad tāpat kā iepriekšējos gadus joprojām ir liela konkurence, aģentūrai LETA sacīja “Fazer Bakery Baltic”, kurā ir apvienotas “Fazer” maiznīcas Ogrē un Kauņā, rīkotājdirektors Mindaugs Snarskis.

“Ja runājam par konkurenci, tad tā maizes tirgū nav mazinājusies un joprojām ir liela,” sacīja Snarskis.

Viņš atzīmēja, ka maiznieki daudz resursu iegulda jaunu, veselīguma tendenci atbalstošu produktu attīstībā. Vienlaikus viņš piebilda, ka pēdējā gada laikā Latvijā un Baltijas valstīs kopumā vairāk nekā iepriekš ir vērojama maizes, iepakojuma un konceptu kopēšana. “”Fazer” savu produktu portfeli un jaunas maizes attīsta, balstoties uz globālajām tirgus tendencēm un patērētāju vēlmēm, tā ir mūsu stratēģija. Savukārt ir tirgus dalībnieki, kas kopē mūsu un citu maiznieku maizes, ko pērk visvairāk,” pastāstīja Snarskis.

Snarskis piebilda, ka “Fazer” nepārtraukti strādā pie tā, lai pircējiem piedāvātu jaunu, vēl nebijušu maizi. Tā Baltijas tirgū ienāca dārzeņu maizes, kuru receptūrās ir vairāk nekā 30% dārzeņu. “Fakts, ka mūsu maizes kopē, ir apliecinājums tam, ka strādājam labi un, ka mūsu izvēlētā stratēģija, attīstīt jaunus un vēl tirgū neesošus produktus, ir pareiza. Mēs ticam, ka ilgtermiņā sekmīgi var attīstīties uzņēmumi, kas rada, nevis kopē,” uzsvēra “Fazer Bakery Baltic” rīkotājdirektors.

LA.lv