Laukos
Bizness

“Fazer Latvija” apgrozījums pērn pārsniedzis 25 miljonu eiro0

Publicitātes foto

Maiznīca SIA “Fazer Latvija” apgrozījums pagājušajā gadā bijis 25,32 miljoni eiro, kas ir par 4,5% vairāk nekā 2016.gadā, turklāt pieaugums bijis abos – maizes un saldumu – segmentos, informēja uzņēmuma izpilddirektors Mindaugs Snarskis.

“Mūsu stratēģija attīstībai tirgū ir koncentrēšanās uz jaunu konceptu un produktu ar augstvērtīgu sastāvu un augstāku uzturvērtību radīšana. Vienlaikus viens no mūsu mērķiem ir nodrošināt drošu darba vidi, tāpēc ir liels gandarījums, ka izdevies sasniegti ievērojamus uzlabojumus darba drošības jomā,” norādīja uzņēmuma pārstāvis.

Viņš arī atzina, ka viena no veiksmīgākajām inovācijām pērn bijusi divu jaunu produktu – “Dārzeņu” un “Kefīra” maizes zīmolu laišana tirgū, kas nostiprināja ” inovatora līderpozīcijas maizes tirgū visā Baltijā”.

“Aptuveni 30% no Baltijas tirgū nopirktajām jaunajām maizēm bija “Fazer” maizes, kas, salīdzinot ar “Fazer” tirgus daļu kopējā maizes tirgū (18.6%), ir ievērojami vairāk. Domājot ilgtermiņā, tuvāko gadu laikā esam apņēmušies samazināt sāls un cukura daudzumu receptūrās visam mūsu produktu portfelim. Pirmās maizes ar samazinātu sāls un cukura daudzumu sastāvā jau ir pieejamas pircējiem,” norādīja Snarskis.

“Fazer Latvija” ir dibināts 2000.gadā, tā pamatkapitāls ir 17,183 miljoni eiro. Vienīgais “Fazer Latvija” īpašnieks ir Somijas kompānija “Fazer Bakeries”, kas ir viens no skandināvu grupas “Fazer Group” uzņēmumiem. “Fazer” specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. “Fazer Latvija” ir lielākais darba devējs Ogrē, un tajā strādā vairāk nekā 300 darbinieku.

LA.lv