Laukos
Graudkopība

“Fazer Latvija” meklē darbiniekus Ogres maiznīcai0


“Fazer”  darbinieces.
“Fazer” darbinieces.
Pulbicitātes foto

Lai iepazīstinātu ar darba iespējām maiznīcā Ogrē. AS “Fazer Latvija” sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Ogres filiāli un Ogres novada Lauberes pagasta pārvaldi ceturtdien, 17.janvārī rīkos Atvērto durvju dienu Lauberes pagasta iedzīvotājiem.

Darbinieku piesaistei no Ogres un apkārtējiem novadiem uzņēmums plāno paplašināt esošos darbinieku transporta maršrutus.

Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums Atvērto durvju projektā.

“Fazer Latvija” ar vairāk nekā 300 darbiniekiem ir Ogres novada lielākais darba devējs un nodokļu maksātājs. Tā ir viena no vadošajām maiznīcām Latvijā, kuras ceptā maize un produkti tiek eksportēti uz Baltijas valstīm un Somiju. Tāpat kā vairumam uzņēmumiem Latvijā, arī Fazer pastāvīgi ir darbinieku vakances ceptuvē. Uzņēmums to risina, pieņemot darbā un apmācot cilvēkus, kuri ceptuvē iepriekš nav strādājuši, kā arī paplašinot darbinieku transporta maršrutus. Ceptuves darbinieku piesaiste reģionā ir īpaši izaicinoša, neskatoties uz to, ka darbiniekiem tiek nodrošināts konkurētspējīgs atalgojums, sociālās garantijas, darbinieku transportu vai degvielas kompensācija, dotētas pusdienas, veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšana.

Kā norāda “Fazer Bakery Baltic” komunikācijas direktore Baiba Gulbe, atvērto durvju projekta mērķis ir piesaistīt darbiniekus no Ogres un apkārtējiem novadiem.

“Lauberes pagasta iedzīvotāju uzņemšana ir pirmais pasākums garākā programmā un ceram, ka pēc maiznīcas apskates mūsu komandai pievienosies jauni darbinieki. Aicinām arī citas novada pagastu pārvaldes iesaistīties un sazināties ar mums, lai dotu iespēju darba meklētājiem atbraukt un pašiem apskatīties, kā ir strādāt Fazer maiznīcā,” sacīja Gulbe.

Savukārt Nodarbinātības valsts aģentūras Ogres filiāles vadītāja Indra Bleija atzina, ka uzņēmumuizveidojusies konstruktīva partnerība. “Uzņēmums ir atvērts sadarbībai ar NVA un izmanto dažādas šādas sadarbības iespējas, piemēram, vairākkārt piedalījies NVA organizētajā pasākumā “Atvērto durvju dienas personām ar invaliditāti uzņēmumos”, piedāvājot darba meklētājiem ar invaliditāti klātienē iepazīt darba procesu un darba vidi, uzņēmuma aktuālās vakances regulāri tiek reģistrētas NVA un ir pieejamas darba meklētājiem NVA CV un vakanču portālā,” teica Bleija.

Ogres novada Lauberes pagasta iedzīvotāji, kurus interesē darba iespējas “Fazer” maiznīcā Ogrē, ir aicināti personīgi sazināties ar “Fazer Latvija” Personāla nodaļu, rakstot uz e-pastu [email protected]

Jau ziņots, ka 2017.gadā “Fazer Latvija” apgrozījums bija 25,322 miljoni eiro, kas ir par 4,6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pieauga vairākkārt, sasniedzot 800 783 eiro.

“Fazer Latvija” ir reģistrēta 2000.gadā, un tās pamatkapitāls ir 17,183 miljoni eiro. “Fazer Latvija” vienīgais īpašnieks ir Somijas kompānija “Fazer Bakeries”, kas ir viens no “Fazer Group” uzņēmumiem. “Fazer” ir starptautisks ģimenes uzņēmums, kas specializējas maizes, saldumu un cepumu ražošanā, kā arī ēdināšanas pakalpojumu sniegšanā. Uzņēmums strādā astoņās valstīs.

LA.lv