Laukos
Bizness

Februārī notiks LLKC kursi piena šķirņu ganāmpulku pārraugiem0

Foto – Shutterstock

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības (LLKC) centrs februārī organizēs pamatmācību piena šķirņu ganāmpulku pārraugiem apliecības pirmreizējai ieguvei. Apmācības ir plānotas kā teorētiskas un praktiskas nodarbības, kā patstāvīgais darbs mājās.

Mācību noslēgumā būs eksāmens, kura kārtošanai paredzēta trešā diena. Par eksāmenu būs jāmaksā 50 eiro.

Mācības sāksies šā gada 6.februārī, plkst. 9.30 un to laikā plānota datorizēta nodarbība, uz kuru līdzi jāpaņem portatīvais dators un piekļuves dati ganāmpulkam. Ja šādas iespējas nav, par to jāpaziņo apmācību organizatoriem. Otra apmācību diena paredzēta šā gada 7.februārī un sāksies plkst. 10. Apmācības noslēgsies 14.februārī. Mācības norisināsies LLKC telpas, Ozolniekos, Rīgas ielā 34.

Apmācībām var pieteikties līdz 2. februārim, zvanot/rakstot un nosaucot vārdu, uzvārdu, telefona numuru un e-pasta adresi, uz kuru tiks nosūtīta reģistrācijas veidlapa, kurā jānorāda dalībnieka iesaiste lauksaimniecībā.

Mācības tiek nodrošinātas Lauku attīstības programmas (LAP) investīciju pasākuma 2014.-2020.gadam “Zināšanu pārneses un informācijas pasākumi” apakšpasākuma “Profesionālās izglītības un prasmju apguves pasākumi” ietvaros.

LLKC darbojas kopš 1991.gada un ir lielākais lauku konsultāciju sniedzējs Latvijas teritorijā. Tā mērķis ir veicināt lauku attīstību, paaugstinot uzņēmēju profesionālās un ekonomiskās zināšanas, nodrošināt konsultāciju un mācību organizāciju novados, organizēt Zemkopības ministrijas padotībā esošajās iestādēs strādājošo darbinieku tālākizglītību.

LA.lv