Laukos

Festivālu sezonā “Aldaris” atgādina par atbildīgu alkohola lietošanu0

Šogad siltie laikapstākļi ir bijuši labvēlīgi dažādu pasākumu un svētku svinēšanai, tādēļ AS “Aldaris” īpaši aicina rīkoties atbildīgi un nepieļaut auto vadīšanu alkohola reibumā, informē uzņēmumĀ.

Jūnijā veiktā iedzīvotāju aptauja parādīja, ka vēl joprojām 31% iedzīvotāju uzskata, ka nelielai alkohola devai nav ietekmes uz viņu koncentrēšanas spējām, sēžot pie automašīnas stūres, turklāt vairāk nekā piektā daļa aptaujāto ir vadījuši automašīnu alkohola reibumā.

Atgādinot par atbildīgu alkohola lietošanu un atspirdzinājumu izvēles iespējām, šī gada vasaras sezonā uzņēmums sporta un mūzikas pasākumos piedāvā arī bezalkoholisko alu “Aldaris GO”.

“Vasara ir festivālu un atvaļinājumu laiks, kā arī alus ražotāju karstākā un ražīgākā sezona. Šīs gads kopumā iesācies ļoti veiksmīgi, bet īpašu gandarījumu izraisa tieši bezalkoholiskā alus augošā popularitāte sabiedrībā. “Aldaris” ir bezalkoholiskā alus tirgus līderis Latvijā ar 24,4% tirgus daļu un turpina attīstīt un nostiprināt savas pozīcijas šajā segmentā, arvien vairāk iesaistoties sabiedrības izglītošanā par atbildīgās alkohola lietošanas principiem,” norāda uzņēmuma valdes locekle Sigita Ozola.

Bezalkoholiskā alus segmentā pieprasījums jūnijā pieaudzis par 31%, salīdzinājumā ar 2017. gada jūnija datiem. “Aldaris” prognozē būtisku izaugsmi arī turpmāk, paredzot, ka vasarā bezalkoholiskā alus pārdošanas apjomi turpinās kāpt un līdz gada beigām tā tirgus sasniegs vismaz 40% pieaugumu. Tas liecina par sabiedrībā augošo atbildīgās alkohola lietošanas kultūru.

“Ir vairāki iemesli, kāpēc tieši šogad ir redzams tik straujš bezalkoholiskā alus popularitātes pieaugums. Cilvēki arvien vairāk pievēršas veselīgam dzīvesveidam, seko līdzi savam uzturam un daudz sporto. “Aldaris GO” bezalkoholiskais alus ir brūvēts pēc tradicionālās alus brūvēšanas metodes, no kā vēlāk tiek atdalīts alkohols ar speciālās membrānas palīdzību, lai tas ir pieejams ikvienam, kas vēlas sajust alus garšu bez riska apreibt. Šim alum ir tradicionālā alus garšas buķete ar izteiksmīgu aromātu un apiņu pēcgaršu,” stāsta pirmais diplomētais alus someljē Latvijā Andris Rasiņš.

LA.lv