Laukos
Piensaimniecība

“Food Union” investē ap 50 000 eiro jaunā “Ekselence” saldējuma kolekcijā0


Jaunie ‘Food Union” saldējumi.
Jaunie ‘Food Union” saldējumi.
Publicitātes foto.

Piena pārstrādes koncerns “Food Union”, ieguldot apmēram 50 000 eiro, radījis jaunu zīmola “Ekselence” saldējuma kolekciju ar trīs produktiem, informēja kompānijas pārstāvji.

“Food Union” informēja, ka “Ekselence” kolekcijas pamatā ir recepte, kurā pusi uz pusi ir apvienots krējuma saldējums ar augļu un ogu sorbetiem, radot kopumā trīs garšu kombinācijas.

“Food Union” saldējuma zīmolu vadītāja Sandra Usačeva norādīja, ka šovasar patērētāji Latvijā izvēlējās netipiskas krāsas un garšu kombinācijas saldējumus, un joprojām novērtē no vietējām izejvielām gatavotu saldējumu. Tamdēļ jaunajā “Ekselences” saldējumu kolekcijā apvienotas kontrastējošas krāsas un tekstūras.

Jau ziņots, ka “Food Union” uzņēmumu apgrozījums Latvijā pagājušajā gadā bija 121,5 miljoni eiro, kas ir par 4,8% vairāk nekā 2017.gadā. Tostarp “Rīgas piena kombināta” un tās meitaskompānijas “Valmieras piens” konsolidētais apgrozījums 2018.gadā bija 88,7 miljoni eiro, bet peļņa – 108 400 eiro, savukārt “Rīgas piensaimnieka” apgrozījums bija 32,8 miljoni eiro, bet peļņa – 4,3 miljoni eiro.

“Food Union” ir starptautiska uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar piena produktu un saldējuma ražošanu astoņās valstīs. Tajā ietilpst uzņēmumi “Rīgas piensaimnieks”, “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens”, saldējuma ražotājs “Premia” Igaunijā, uzņēmumi “Premier Is” un “Hjem Is” Dānijā, “Isbjrn Is” Norvēģijā, “Alpin57Lux” Rumānijā, “Ingman Ice Cream” Baltkrievijā. 2018.gadā “Food Union” atvēra divas piena produktu un bērnu pārtikas ražotnes Ķīnā. Koncerna lielākais akcionārs ir tās dibinātājs un globālais vadītājs Andrejs Beshmeļņickis, taču grupas dalībnieku sastāvā ir arī Hongkongā bāzētais investīciju uzņēmums “Meridian Capital Limited” un viena no Āzijas lielākajām privātā kapitāla firmām PAG.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
Kartupelis dzen asnus, ko darīt? Paņēmieni asnošanas ierobežošanai glabātavās
14 stundas
LE
LETA
Laukos
“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm
14 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Augu slimību un kaitēkļu izplatība augļu dārzos oktobrī
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

RO
Regīna Olševska
Veselam
Cenrādī par veselības aprūpes pakalpojumiem viens, rēķinā – kaut kas cits
53 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Turcija un ASV vienojas par ugunspārtraukšanu Sīrijā
42 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Izskan jauni vārdi Latvijas Bankas prezidenta amatam
32 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Mājās nav pārnācis zēns: meklē 11 gadus veco Rinaldu 1
2 stundas
LA
LA.LV
Dabā
Latviju sasniegs jauna nokrišņu zona: sinoptiķu prognoze 7 dienām 1
5 stundas