Laukos

“Forevers” atver jaunu gaļas veikalu Bauskā0

Investējot 7000 eiro, gaļas SIA “Forevers” atvēris savu pirmo veikalu Bauskā, informē uzņēmuma īpašnieks Andrejs Ždans.

Veikals Bauskā bāzējas telpās līdzās “Putnu fabrika Ķekava” – Salātu ielā 21. Tajā ir nodarbināti divi darbinieki, veikala kopējā tirdzniecības zāles platība ir līdz 80 m2. Līdz ar tirdzniecības vietu Bauskā “Forevers” veikalu tīkls šogad audzis līdz 86 veikaliem visā Latvijā.

Turpinot pagājušajā gadā aizsākto veikalu attīstības projektu, arī šogad uzņēmums plāno gan atvērt jaunas tirdzniecības vietas, gan rekonstruēt jau esošos veikalus visas Latvijas teritorijā.

“Forevers” jaunā koncepta veikalos, atšķirībā no līdzšinējās prakses, ir pieejamas arī citu ražotāju preces, nodrošinot pircējiem vēl lielāku gaļas izstrādājumu, kā arī citu produktu kategoriju izlasi. Veikalu sortimenta attiecību pakāpeniski veidos 80% “Forevers” piedāvājums un 20% citu Latvijā pazīstamu ražotāju produkcija, tai skaitā, saldētās pankūkas, pelmeņi, konservēti produkti, tomātu mērces, majonēze, kā arī sulas.

Jau ziņots, ka “Forevers” apgrozījums 2017.gadā, pēc provizoriskiem datiem, salīdzinājumā ar 2016.gadu pieauga par 10%, sasniedzot 34,95 miljonus eiro. Auditētie kompānijas 2017.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

“Forevers” reģistrēts 1996.gadā, un tā pamatkapitāls ir 1,306 miljoni eiro. Uzņēmumam ir ražotne Rīgā, kā arī filiāles Jēkabpilī un Saldū. “Forevers” ražo desas, cīsiņus, kūpinājumus, kā arī svaigas gaļas produkciju. “Forevera” vienīgais īpašnieks ir Ždans.

LA.lv